Béčko se střetne se Sibřinou | SK Slavia Praha
Více

Béčko se střetne se Sibřinou

Druhý venkovní zápas za sebou čeká slávistickou juniorku ve středu 28. května. K střetnutí předehrávaného 34. kola zajíždíme tentokrát do nedaleké Sibřiny, jež je v ČFL nováčkem.
Druhý venkovní zápas za sebou čeká slávistickou juniorku ve středu 28. května. K střetnutí předehrávaného 34. kola zajíždíme tentokrát do nedaleké Sibřiny, jež je v ČFL nováčkem. „Utkání lze považovat za takové malé derby, jelikož Sibřina leží jen pár kilometrů od Prahy. Navíc na svém malém hřišti hraje velmi agresivně. Bude těžké tam uspět,“ říká trenér Luděk Klusáček. „Ale my bychom chtěli pokračovat v naší dobré sérii, máme silný tým,“ dodává.

Kouč se bude muset stále ještě obejít bez útočníka Tomáše Hašlera, který začal teprve nedávno trénovat. Kvůli karetnímu trestu bude chybět také Martin Zachariáš.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články