Béčko se střetne se Sibřinou | SK Slavia Praha
Více

Béčko se střetne se Sibřinou

Druhý venkovní zápas za sebou čeká slávistickou juniorku ve středu 28. května. K střetnutí předehrávaného 34. kola zajíždíme tentokrát do nedaleké Sibřiny, jež je v ČFL nováčkem.
Druhý venkovní zápas za sebou čeká slávistickou juniorku ve středu 28. května. K střetnutí předehrávaného 34. kola zajíždíme tentokrát do nedaleké Sibřiny, jež je v ČFL nováčkem. „Utkání lze považovat za takové malé derby, jelikož Sibřina leží jen pár kilometrů od Prahy. Navíc na svém malém hřišti hraje velmi agresivně. Bude těžké tam uspět,“ říká trenér Luděk Klusáček. „Ale my bychom chtěli pokračovat v naší dobré sérii, máme silný tým,“ dodává.

Kouč se bude muset stále ještě obejít bez útočníka Tomáše Hašlera, který začal teprve nedávno trénovat. Kvůli karetnímu trestu bude chybět také Martin Zachariáš.

Aktuálně

Chyběla pomoc individualit. O Vlčáka mám strach

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci po remíze se Slováckem glosoval příčiny ztráty, vysvětlil vysokou minutáž reprezentantů, poodkryl stav marodky a hovořil o výkonech Lukáše Vorlického a Filipa Prebsla.

Nebyli jsme ve své kůži. Měl jsem skórovat...

21. 7. 2024
Kapitán Jan Bořil přišel po bezbrankové remíze se Slováckem odpovídat na dotazy novinářů. Promluvil o neproměňování šancí, rozpoložení týmu, změně postu i výkonu soupeře.

Chyby byly, ale nechal jsem tam pro Slavii srdce

21. 7. 2024
První ligový start za A-tým Slavie, navíc od první minuty. Jen tříbodový zisk chyběl... Proč duel na Slovácku skončil bez branek? Odpovídal Filip Prebsl.

Další články