ONLINE: S Plzní v Edenu o čelo tabulky | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: S Plzní v Edenu o čelo tabulky

Sešívaní hrají od 19:00 doma s Plzní. Na hrotu se od začátku objeví Stanislav Tecl, v záloze Jaromír Zmrhal.

Oproti vítěznému zápasu v Teplicích udělal trenér Trpišovský dvě změny. Na stoperu nastoupí vedle Ngadeua uzdravený Simon Deli, na levém kraji zálohy bude od začátku hrát Jaromír Zmrhal. Alexandru Baluta i Ondřej Kúdela budou připraveni na lavičce náhradníků.

Slavia ztrácí před sedmým kolem na Plzeň tři body, poté, co Sparta porazila Duklu, navíc klesla na třetí příčku o dva body za letenského rivala. Sešívaní se skóre 14:3 vstřelili o jeden gól více než Plzeň, ta si ovšem své skóre 13:2 téměř z poloviny vybojovala v posledním zápase s Boleslaví (6:1).

Sešívaným se doma proti Plzni daří. Slavia vyhrála poslední čtyři utkání a ani v jednom z nich navíc neinkasovala, to vše s celkovým skóre 9:0. Poslední branku vstřelila Plzeň v Edenu v dubnu 2014. Tehdy díky Kovaříkovi a Wágnerovi zvítězila 2:0 a v sestavě Slavie byli z dnešního kádru jen Milan Škoda, ovšem na postu stopera, a Jaromír Zmrhal.

Sestava Slavie: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer (C), Sýkora, Zmrhal – Tecl

Náhradníci: Kovář, Zelený, Kúdela, Baluta, Škoda, Frydrych, Pokorný

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE REPORTÁŽI

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články