ONLINE: S Plzní v Edenu o čelo tabulky | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: S Plzní v Edenu o čelo tabulky

Sešívaní hrají od 19:00 doma s Plzní. Na hrotu se od začátku objeví Stanislav Tecl, v záloze Jaromír Zmrhal.

Oproti vítěznému zápasu v Teplicích udělal trenér Trpišovský dvě změny. Na stoperu nastoupí vedle Ngadeua uzdravený Simon Deli, na levém kraji zálohy bude od začátku hrát Jaromír Zmrhal. Alexandru Baluta i Ondřej Kúdela budou připraveni na lavičce náhradníků.

Slavia ztrácí před sedmým kolem na Plzeň tři body, poté, co Sparta porazila Duklu, navíc klesla na třetí příčku o dva body za letenského rivala. Sešívaní se skóre 14:3 vstřelili o jeden gól více než Plzeň, ta si ovšem své skóre 13:2 téměř z poloviny vybojovala v posledním zápase s Boleslaví (6:1).

Sešívaným se doma proti Plzni daří. Slavia vyhrála poslední čtyři utkání a ani v jednom z nich navíc neinkasovala, to vše s celkovým skóre 9:0. Poslední branku vstřelila Plzeň v Edenu v dubnu 2014. Tehdy díky Kovaříkovi a Wágnerovi zvítězila 2:0 a v sestavě Slavie byli z dnešního kádru jen Milan Škoda, ovšem na postu stopera, a Jaromír Zmrhal.

Sestava Slavie: Kolář – Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil – Souček – Stoch, Hušbauer (C), Sýkora, Zmrhal – Tecl

Náhradníci: Kovář, Zelený, Kúdela, Baluta, Škoda, Frydrych, Pokorný

SLEDUJTE ZÁPAS V ONLINE REPORTÁŽI

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články