Mládežnické týmy oceněny za české tituly | SK Slavia Praha
Více

Mládežnické týmy oceněny za české tituly

O poločasové přestávce utkání Evropské ligy proti Bordeaux byly na hrací ploše oceněny mládežnické týmy U17, U15 a U14.

Všechny tyto tři týmy se v uplynulé sezoně 2017/2018 staly mistry České republiky.

Tým U17 tvořený hráči ročníku narození 2001 zvítězil v Celostátní dorostenecké lize U17 s náskokem deseti bodů na druhou Spartu. Tým pod vedením trenéra Milana Titěry pak zvítězil také v československém finále, když porazil vítěze slovenské ligy MŠK Žilina.

Také celek U15 zvládl s přehledem svou základní část. Českou ligu žáků U15 suverénně ovládl, před druhou Spartou byli sešívaní o jedenáct bodů! Svěřenci trenéra Roberta Barboríka ani jednou neprohráli a úspěšně zvládli také republikové finále, ve kterém na penalty porazili Baník Ostrava.

Třetím mistrem republiky se stal výběr U14 pod vedením Marka Jarolíma. Na čele České ligy žáků U14 měli sešívaní náskok sedmnáct bodů. Jasnou záležitostí bylo také republikového finále, ve kterém Slavia deklasovala Baní Ostrava 5:0!

Své soutěže ovládly také týmy U18 a U16, v jejich kategoriích se ale republikové finále nehraje.

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články