V neděli v Edenu s Příbramí | SK Slavia Praha
Více

V neděli v Edenu s Příbramí

Tři dny po zápase v Petrohradu čeká na sešívané další ligový duel, tentokrát přivítají v Edenu nováčka z Příbramí. O nedělním duelu se rozpovídal trenér Jindřich Trpišovský.

Jaké očekávání má trenér sešívaných od nedělního soupeře? „Příbram působí velice zajímavě, hrají takový sympatický vabank fotbal. Buď sahají po bodech nebo je získají, nebo třeba i kvůli tomu ztratí zápas. Jsou velmi aktivní, hodně běhají, napadají, mají nebezpečné protiútoky a snaží se hrát hodně kombinačně. Hrají hodně zajímavý fotbal a jsou hodně pracovití. Takže určitě nepříjemný soupeř," prozradil o soupeři trenér sešívaných.

Slavia měla v uplynulých dnech náročný program: „V pátek ve dvě hodiny jsme dorazili, takže ta část hráčů, která byla zatížená, šla na výklus a na kolo, plus měla regeneraci, jídlo, atd. Snažíme se udělat maximum pro to, aby se fyzický stav dal na neděli dohromady v rámci možností. Ti, co nebyli tolik zatížení a nehráli vůbec nebo ti, co tu zůstali, šli trénovat. To je jediné, co se dá udělat. V sobotu pak byl předzápasový trénink a naladění na nedělní utkání, standardky. Rychle si ukázat něco o Příbrami, silné, slabé stránky a v neděli to zvládnout. Moc času není, ale je to realita a musíme se s tím srovnat," popsal trenér.

Do hry se po zranění připojují další hráči: „Těší nás to, zvlášť v situaci, v které jsme. Hlavně u ofenzivních hráčů. Teď je to pro nás důležité, navíc přijde reprezentační pauza. Takže doufám, že během toho můžeme dotrénovat a uzdraví se nám třeba někteří hráči. Jsem hlavně rád, že z posledních zápasů nám nikdy z toho nevypadl. Když je zápasů hodně, samozřejmě se kumuluje možnost zranění. Jak jsme předtím měli smůlu, tak teď musím zaklepat, že hráči nevypadávají," zakončil Jindřich Trpišovský.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články