Jan Matoušek bude hostovat v Příbrami | SK Slavia Praha
Více

Jan Matoušek bude hostovat v Příbrami

Ofenzivní záložník či útočník Jan Matoušek odchází do konce sezony na hostování do Příbrami.

Velký talent českého fotbalu Jan Matoušek přestoupil do Slavie před půl rokem v létě. Vzhledem k velkému počtu zranění si ho Slavia stáhla z Příbrami předčasně a český reprezentant do 21 let tak mohl během podzimu nasát atmosféru A-týmu Slavie.

„Jsme rádi, že se můžeme vrátit k původnímu plánu rozvoje Honzy Matouška. Tedy, že bude pravidelně hrát první ligu v Příbrami. Na podzim jsme jej museli v rozporu s tímto plánem stáhnout do Slavie, protože si to vyžádala zranění řady našich hráčů," vysvětlil sportovní ředitel Jan Nezmar.

Ve FORTUNA:LIZE nastoupil v sešívaném do sedmi zápasů, velké zkušenosti pak sbíral v Evropské lize. Odehrál čtyři utkání a v Kodani vstřelil velmi důležitý gól, který byl jedním z klíčů k postupu do jarní fáze.

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články