Výzva fanouškům: Přijďte na stadion včas! | SK Slavia Praha
Více

Výzva fanouškům: Přijďte na stadion včas!

Ve čtvrtek 11. dubna ve 21 hodin čeká fotbalisty Slavie první čtvrtfinále Evropské ligy UEFA s Chelsea FC. Zápas je beznadějně vyprodaný, fanouškům doporučujeme přijít alespoň hodinu před začátkem zápasu.

Zavřené sektory

  • Náš klub byl potrestán od UEFA za události, které se odehrály v Sinobo Stadium při zápase s Genkem. Na utkání s Chelsea zůstanou uzavřeny sektory 106, 107 a 108 na Tribuně Sever, klub musí navíc zaplatit pokutu 32 000 eur. Žádost Slavie o odložení vykonavatelnosti trestu byla zamítnuta. Součástí trestu je i povinnost stornovat vstupenky do daných sektorů a peníze za ně vydané vrátit.

Uzavření průchodu v koridoru

  • Na tento zápas bude také na základě bezpečnostního nařízení UEFA uzavřen průchod uprostřed koridoru na tribuně J. W. Maddena. Nebude tedy možné dostat se z jižní části stadionu na Tribunu Sever a obráceně. Pro vstup do sektorů 122 až 129 a 225 až 230 využijte, prosím, vstup číslo 4. Jiným vstupem nebudete na tento zápas na stadion vpuštěni. Pro vstup do ostatních sektorů využijte vstupy číslo 1 a 2.

Přijďte včas

  • V Sinobo Stadium už začaly přípravy na tolik očekávaný čtvrtfinálový duel s Chelsea. Hráče Slavie požene vyprodaný stadion (kromě už zmíněných uzavřených sektorů 106, 107 a 108). Žádáme proto fanoušky, aby i z tohoto důvodu přišli na stadion včas. Brány Sinobo Stdium se ve čtvrtek otevírají dvě hodiny před výkopem, to znamená v 19 hodin (výkop je ve 21 hodin). Všem návštěvníkům proto doporučujeme přijít hodinu před začátkem zápasu, vyhnete se tak zbytečným frontám u vstupů na stadion.

Fair play

  • Užijme si zápas v duchu fair play. Připomínáme, že během utkání platí zákaz používání pyrotechniky a vhazování jakýchkoliv předmětů na hrací plochu. Za jeho porušení hrozí klubu velké pokuty. Zejména kuřákům připomínáme, že v areálu celého stadionu platí v souladu s protikuřáckým zákonem a Návštěvním řádem Sinobo Stadium zákaz kouření. Jménem klubu vás prosíme o respektování tohoto pravidla. Žádáme také fanoušky, aby utkání sledovali ze svých sedadel a nikoliv ze schodů vedoucích z koridorů na ochozy, kde blokují únikové cesty.

Věříme, že vytvoříme našim hráčům v Edenu jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru! Pojďme soupeři znovu ukázat, že Spolu jsme silnější!

Aktuálně

Předprodej na Raków startuje 15. srpna

15. 8. 2022
Slavia po postupu do play off Konferenční ligy přivítá ve čtvrtek 25. srpna doma ve Fortuna Areně polský tým Raków Čenstochová. Vstupenky na toto utkání se budou přednostně prodávat pro majitele permanentních vstupenek.

Na Pardubice senioři vstup zdarma!

15. 8. 2022
Přijďte fandit Slavii proti Pardubicím! Všichni senioři nad 63 let si mohou vyzvednout vstupenku zdarma v rámci akce Vezmi dědu na fotbal.

O výkonu mladíků, prostupné obraně i zranění Kačaraby

14. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po těsné výhře v Jablonci o kontrastu mezi výkonem v ofenzivě a defenzivě, přínosu mladých hráčů, zraněních i změnách v sestavě.

Další články