Slavia má klubové pivo! | SK Slavia Praha
Více

Slavia má klubové pivo!

Slávisté mohou nově zapíjet úspěchy speciálním klubovým pivem! V pátek sjela ze stáčecí linky v pivovaru Lobkowicz ve Vysokém Chlumci první lahev piva „Slávistická 11“.

Tento historický okamžik si samozřejmě nenechali ujít ani zástupci klubu. Se sládkem pivovaru Vítem Zrůbkem přivítali první lahve klubového piva záložník Petr Ševčík, asistent trenéra Pavel Řehák a tiskový mluvčí klubu Michal Býček.

Přesně v 11 hodin se rozjela stáčecí linka pivovaru a začaly vyjíždět lahve Slávistické 11. Na tu úplně první čekali přímo na lince Vít Zrůbek, Petr Ševčík a Pavel Řehák. Lahev všichni tři podepsali a vytvořili tak malou součást klubové historie.

„Pivo k fotbalu patří. A k tomu nejlepšímu fotbalu patří to nejlepší pivo. Pivovary Lobkowicz jsou hrdým partnerem klubu SK Slavia. Vytvoření speciálního klubového lahvového piva tak byl logický krok,“ říká Jan Novák, ředitel marketingu Pivovarů Lobkowicz. „Věříme, že všem fanouškům i hráčům a lidem z klubu bude Slávistická 11 chutnat, že je potěší a že budeme mít všichni společně mnoho příležitostí připíjet jí na oslavu klubových úspěchů. Tím se báječně naplní motto ´fandíme s chutí´ našeho partnerství,“ dodává Novák.

Slávistické 11 bylo stočeno prvních 4 000 lahví. Číslo je symbolické – je to počet míst na Tribuně Sever, která je domovem slávistického kotle. Podle zájmu fanoušků a prodejů budou postupně vyráběny další várky. V prodeji bude Slávistická 11 exkluzivně ve fanshopu, a to jak přímo v rámci Sinobo Stadium i prostřednictvím e-shopu www.proslavisty.cz.

Aktuálně

O výkonu Ichy s Juráskem i zranění Ewertona

7. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Zlínem nejen o výkonu Slavie, ale i ostrých zákrocích, zranění, udělených kartách nebo výkonech Marka Ichy a Eduarda Santose.

Oslava, jak má být! Pro nás výborný týden

7. 8. 2022
David Jurásek oslavil své nedělní narozeniny dvěma góly do sítě Zlína (4:1), získal trofej pro hráče utkání a pomohl Slavii k prvním bodům v letošním ročníku FORTUNA:LIGY. O všem mluvil v pozápasovém rozhovoru i na tiskové konferenci.

Nebát se, hrát! Gól a přihrávka? Cítím se úžasně

7. 8. 2022
První soutěžní zápas za Slavii, v nejvyšší české fotbalové soutěži rovněž. A Marek Icha ho orámoval gólem a asistencí! „Jde to hrozně rychle všechno, ale užívám si to,“ smál se po utkání se Zlínem.

Další články