Tomáš Souček nejlepším hráčem sezony | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Souček nejlepším hráčem sezony

Na slavnostním galavečeru Ligové fotbalové asociace získal záložník Tomáš Souček ocenění pro nejlepšího hráče uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY.

Anketu o nejlepšího hráče uplynulé sezony jasně opanoval sešívaný záložník, který se s 13 brankami stal nejlepším ligovým střelcem Slavie. Sešívaná dvaadvacítka si do statistik připsala i 6 gólových asistencí, spoluhráčům během 34 kol rozdala celkem 1654 úspěšných přihrávek a zvítězila v 288 osobních soubojích.

„Musím poděkovat fanouškům, kteří nás podporovali od prvního do posledního kola. Díky nim jsme tam, kde jsme. Podporují nás i v těžkých chvílích, jsme jedna parta a za to jsem rád," říká Tomáš Souček po zisku ocenění pro hráče sezony a doufá, že si slávisté v následující sezoně splní další velký cíl. „Uvidíme, jaká bude moje budoucnost ve Slavii, doufám ale, že v příští sezoně uvidíme v Edenu Ligu mistrů."

Tomáš Souček získal v anketě o nejlepšího hráče sezony celkem 153 bodů a nechal za sebou Nikolaje Komličenka a Patrika Hrošovského, konečné čtvrté místo obsadil Michael Ngadeu. Mezi osmičku nejlepších hráčů uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY se vešli také Miroslav Stoch, Josef Hušbauer a Alex Král.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články