Jindřich Trpišovský nejlepším trenérem sezony | SK Slavia Praha
Více

Jindřich Trpišovský nejlepším trenérem sezony

Na slavnostním galavečeru Ligové fotbalové asociace získal trenér Slavie Jindřich Trpišovský ocenění pro nejlepšího trenéra uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY.

Jindřich Trpišovský dokázal v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY vrátit Slavii po dvou letech zpět na první místo tabulky a dovést ji k zisku titulu. V anketě o nejlepšího trenéra sezony jasně porazil druhého Pavla Vrbu, třetí místo obsadil jablonecký Petr Rada.

„Vyhrát v naší lize zápas je hodně těžké, každý soupeři klade velký odpor, všech týmů si vážím. Kdybych ale měl vyzdvihnout něco konkrétního, budou to zápasy s Plzní, které byly pro letošní sezonu klíčové," říká po zisku ocenění trenér Slavie.

Jindřich Trpišovský dovedl Slavii v uplynulých 35 ligových zápasech k 26 výhrám a 5 remízám, poraženi odcházeli sešívaní ze hřiště pouze čtyřikrát. Ofenzivní styl Jindřicha Trpišovského vedl k 79 vsítěným gólům, což je druhé nejvyšší číslo v historii samostatné české ligy a novodobý klubový rekord. Pod vedením sešívaného kouče navíc slávisté inkasovali pouze 26 branek, tedy nejméně ze všech týmů FORTUNA:LIGY.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články