TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem | SK Slavia Praha
Více

TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem

TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem. Epizoda s názvem „Zbořil“ už od 19:00 na Slavia TV.

Dokumentární seriál TOTÁLN! SEZONA se blíží ke svému konci. Uzavře jej 8. díl s názvem „Zbořil“, který odkazuje na humornou příhodu hlavního hrdiny odvety proti Kluži z předzápasové tiskové konference.

Na premiéru poslední epizody se můžete těšit už v neděli 15. září od 19:00 na Slavia TV.

Správně se na díl navnadit a zároveň si zkrátit čekání můžete zatím s trailerem.

Na co se můžete těšit?

  • Štáb natáčel s Tomášem Součkem v jeho rodišti v Havlíčkově Brodě. Vznikl tak unikátní prolog, ve kterém se podíváte třeba do Tomášova pokoje, který se změnil v soukromé muzeum.
  • Název epizody „Zbořil“ vznikl přeřeknutím tlumočnice na tiskové konferenci před utkáním s Kluží, kdy takto představila Jana Bořila.
  • Epizodní roli si v dílu zahraje i svérázný rumunský překladatel z Kluže, který dokázal rozesmát i obvykle vážného trenéra Trpišovského.
  • Dojde i na drama, a to spor Jana Bořila a Zdeňka Houšteckého o výsledku tréninkového baga. Podle trenéra Trpišovského se do dokumentu dostala pouze menší část mnohem vyhrocenějšího sporu, který i tak zabere několik minut epizody.

Pokud se vám dokumentární seriál mapující historicky úspěšnou sezonu zalíbil, nezapomeňte jej ohodnotit na ČSFD.


Předpremiéra 8. dílu se konala ve vyprodaném kinosále v Premiere Cinemas. Trenér Jindřich Trpišovský a hráči Tomáš Souček s Ondřejem Kolářem se promítání zúčastnili také a v následné debatě odpovídali na četné dotazy fanoušků a fanynek. Jak samotné promítání probíhalo, nebo jaké mají trenér a hráči ze seriálu pocity, se můžete podívat v naší videoreportáži.

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články