TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem | SK Slavia Praha
Více

TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem

TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem. Epizoda s názvem „Zbořil“ už od 19:00 na Slavia TV.

Dokumentární seriál TOTÁLN! SEZONA se blíží ke svému konci. Uzavře jej 8. díl s názvem „Zbořil“, který odkazuje na humornou příhodu hlavního hrdiny odvety proti Kluži z předzápasové tiskové konference.

Na premiéru poslední epizody se můžete těšit už v neděli 15. září od 19:00 na Slavia TV.

Správně se na díl navnadit a zároveň si zkrátit čekání můžete zatím s trailerem.

Na co se můžete těšit?

  • Štáb natáčel s Tomášem Součkem v jeho rodišti v Havlíčkově Brodě. Vznikl tak unikátní prolog, ve kterém se podíváte třeba do Tomášova pokoje, který se změnil v soukromé muzeum.
  • Název epizody „Zbořil“ vznikl přeřeknutím tlumočnice na tiskové konferenci před utkáním s Kluží, kdy takto představila Jana Bořila.
  • Epizodní roli si v dílu zahraje i svérázný rumunský překladatel z Kluže, který dokázal rozesmát i obvykle vážného trenéra Trpišovského.
  • Dojde i na drama, a to spor Jana Bořila a Zdeňka Houšteckého o výsledku tréninkového baga. Podle trenéra Trpišovského se do dokumentu dostala pouze menší část mnohem vyhrocenějšího sporu, který i tak zabere několik minut epizody.

Pokud se vám dokumentární seriál mapující historicky úspěšnou sezonu zalíbil, nezapomeňte jej ohodnotit na ČSFD.


Předpremiéra 8. dílu se konala ve vyprodaném kinosále v Premiere Cinemas. Trenér Jindřich Trpišovský a hráči Tomáš Souček s Ondřejem Kolářem se promítání zúčastnili také a v následné debatě odpovídali na četné dotazy fanoušků a fanynek. Jak samotné promítání probíhalo, nebo jaké mají trenér a hráči ze seriálu pocity, se můžete podívat v naší videoreportáži.

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články