Získejte vstupenky na Dortmund v dobročinné aukci | SK Slavia Praha
Více

Získejte vstupenky na Dortmund v dobročinné aukci

Až do neděle 29. září probíhá aukce vstupenek, jejíž výtěžek půjde na konto nadace DONOR.

Do dražby jako první poputují  dvě klasické vstupenky v kategorii A a dvě VIP vstupenky do VIP Gól Klub na domácí utkání s Borussií Dortmund, přičemž kompletní výtěžek bude věnován na dobročinné účely pro děti z DONORU. Konkrétně bude vybraný finanční obnos určen pro dětské pacienty po transplantaci kmenových buněk zodpovědných za krvetvorbu a pro pacienty po závažných akutních a chronických onemocnění, stejně jako pro jejich rodiny či zdravotnický personál, který o děti pečuje.

V následujících dnech se do aukce přidají ještě další artefakty. Samotná aukce již probíhá a končí v neděli 29. září v 20:00. Zúčastnit se aukce může každý na adrese  aukce.slavia.cz

Klasické vstupenky

Vyvolávací cena dvou klasických vstupenek byla stanovena na symbolických 1 Kč, jejich prodejní cena v kategorii A je dohromady 7 tisíc Kč. Kromě samotných klasických vstupenek navíc získáte dvě zápasové šály, dvě trička a dvě volné vstupenky do Slavia Museum v rámci otevírací doby.

VIP vstupenky

U VIP vstupenek byla určena počáteční cena dvou VIP vstupenek na 1 892 Kč, přičemž jejich odhadovaná cena v kategorii VIP Gól Klub je dohromady zhruba 30 tisíc Kč. K VIP vstupenkám navíc získáte zápasovou dvě šály, dvě trička a exkluzivní soukromé prohlídka Slavia Museum ve vhodný den mimo otevírací dobu.

Dobročinná aukce VIP vstupenek na Slavia – Dortmund fotka Dobročinná aukce klasických vstupenek na Slavia – Dortmund fotka
Dvě VIP vstupenky na Slavia – Dortmund
Dražíme 2 VIP vstupenky v kategorii A na zápas Ligy mistrů mezi Slavií a Dortmundem, celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.
Dvě klasické vstupenek na Slavia – Dortmund
Dražíme 2 klasické vstupenky na zápas Ligy mistrů mezi Slavií a Dortmundem, celý výtěžek z dražby věnujeme na dobročinné účely pro děti z Donoru, který podporuje pacienty po transplantaci kmenových buněk krvetvorby a/nebo závažných akutních i chronických onemocnění, jejich rodiny a zdravotnický personál.

Podpořte dobrou věc a zapojte se také do aukce o vstupenky. Spolu jsme silnější!

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články