Ve středu proti Ústí. Oba kluby pomůžou Radimu Novákovi | SK Slavia Praha
Více

Ve středu proti Ústí. Oba kluby pomůžou Radimu Novákovi

Ve středu odpoledne odehrají slávisté přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Oba týmy podpoří v rámci zápasu vážně nemocného Radima Nováka, bývalého brankáře Severočechů.

Před odletem na herní soustředění v Portugalsku odehrají slávisté ve středu od 13:30 na Stadionu Evžena Rošického přípravné utkání proti Ústí nad Labem. Fanouškům, kteří budou chtít přátelské utkání navštívit, bude k dispozici hlavní tribuna. Vstup A3 přístupný z ulice Diskařská se otevírá hodinu před zápasem, na místě bude k dispozici stánek se základním občerstvením. Parkovací plochy před stadionem jsou omezeny, prosíme proto fanoušky, aby na utkání pokud možno dorazili městskou hromadnou dopravou. Pro diváky, kteří na stadionu nemohou být osobně, bude utkání v přímém přenosu vysílat Slavia TV.

Po domluvě s FK Ústí nad Labem se SK Slavia Praha přidá k vyjádření podpory bývalému ligovému brankáři Radimu Novákovi, který právě za Ústí nad Labem chytal a dvakrát s ním postoupil do nejvyšší fotbalové soutěže. Radim Novák bohužel onemocněl těžkou formou rakoviny a pro alternativní léčbu potřebuje získat určitý finanční obnos.

Vstupné na středeční přípravné utkání mezi Slavií a Ústím bude po domluvě obou celků dobrovolné. U vstupu na stadion bude připravena nádoba na dobrovolné vstupné, ze kterého půjde celý výtěžek na pomoc Radimu Novákovi. Tomu mimo jiné pomáhá i řada hráčů z kabiny A-týmu Slavie, někteří z nich se s ním potkali i během svých kariér. Tak pomozte i vy! Rodina a přátelé založili na podporu Radima Nováka transparentní účet, kdo chce pomoci, může poslat příspěvek na účet 4192599043/0800. Více informací naleznete zde.  

Aktuálně

​Unikátní slávistický kalendář právě v prodeji

9. 12. 2022
Při příležitosti výročí 130 let od založení našeho klubu jsme pro vás připravili unikátní slávistický kalendář. V prodeji od pátku 9. prosince ve fanshopu. Tak krásné Vánoce, slávisti!

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Další články