Individuální příprava pro všechny týmy | SK Slavia Praha
Více

Individuální příprava pro všechny týmy

Se zavedením nových opatření v rámci boje proti šíření koronaviru se budou hráči a hráčky všech slávistických týmů připravovat individuálně.

S ohledem na nouzový stav a následná nová nařízení, která mají zamezit šíření nákazy COVID-19, rozhodlo vedení klubu v průběhu neděle, že se budou hráči A-týmu, B-týmu, mládežnických celků i týmu žen připravovat individuálně v domácích podmínkách.

Trenéři mládeže navíc chystají krátká videa určená jak hráčům, tak i široké veřejnosti, která napovědí, jak se lze doma připravovat, a co je možné jednoduše cvičit v pokoji nebo na zahradě. Jako první si připravili technické výzvy v podobě sestavy kliček, na každý den poté skill of the day. Chybět nebudou ale ani protahovací a kompenzační cvičení včetně silového rozvoje.

Aktuálně

O kvalitě centrů, standardkách i prostoru pro zlepšení

1. 10. 2023
Po bezbrankové remíze v Teplicích mluvil trenér Jindřich Trpišovský o organizaci defenzivy domácích, neproměňování šancí, odražených míčích, standardkách i blížícím se návratu Sheriffa Sinayana.

Bod je málo. Penalta? Hlavně nejít napřed

1. 10. 2023
Zneškodnil penaltu, obdržel cenu pro nejlepšího hráče utkání. Ke spokojenosti měl ale Aleš Mandous po remíze v Teplicích (0:0) daleko. O svých pocitech po utkání hovořil s novináři.

V Teplicích remíza. Mandous chytil penaltu

1. 10. 2023
Slávisté v 10. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Teplicích. Aleš Mandous na konci prvního dějství zneškodnil pokutový kop, v druhém poločase měl nejblíže ke gólu Mojmír Chytil, branka však byla odvolána pro ofsajd.

Další články