Nové smlouvy pro Jana Bořila a Vladimíra Coufala | SK Slavia Praha
Více

Nové smlouvy pro Jana Bořila a Vladimíra Coufala

Jan Bořil a Vladimír Coufal podepsali nové dlouholeté smlouvy se Slavií. Kapitán prodloužil svou budoucnost se sešívaným klubem do roku 2023, jeho kolega z opačné strany obrany do roku 2024.

Krajní obránci sešívaných a jedni z hlavních pilířů klubových úspěchů z posledních let, Jan Bořil a Vladimír Coufal, byli odměněni novými smlouvami, které svazují jejich budoucnost se Slavií. 

Kapitán a stálice na levé straně obrany, Jan Bořil, prodloužil do června 2023. Jeho kolega z pravé strany obrany, Vladimír Coufal, podepsal smlouvu s platností do června 2024.

K podpisu nových smluv došlo na herním soustředění v rakouském Laa an der Thaya, kam osobně dorazil předseda předsednictva Jaroslav Tvrdík, aby s oběma krajními obránci nové kontrakty podepsal.

V polovině minulé sezony byl Jan Bořil jmenován kapitánem, na jejím konci oslavil mistrovský titul. Ze smlouvy má tak pochopitelnou radost a těší se na společnou slávistickou budoucnost. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle. Když přišla tahle nabídka, nemohl jsem odmítnout. Jsem rád, že zde můžu další tři roky působit, a udělám všechno pro to, aby byli všichni spokojení, a to jak já, tak i klub.“

Vladimír Coufal do Slavie přestoupil v červnu 2018. Od té doby se stal téměř nenahraditelnou součástí pravé strany obrany, radoval se ze dvou titulů, výhře v poháru a postupu do čtvrtfinále Evropské ligy. „Slavia do mě vložila velkou důvěru a já udělám všechno pro to, abychom byli úspěšní alespoň jako tyto dva roky, které jsem tu zatím působil. Podpis nové smlouvy je z mé strany takovým důkazem, že pro Slavii udělám prakticky cokoliv.“

Aktuálně

Derby dvou Slavií? Unikát, jedinou ambicí je postup

27. 9. 2023
Sešívaní ve středu zahájí svou letošní cestu tuzemským pohárem. Ve 3. kole MOL Cupu vyzvou v Kroměříži tamní Hanáckou Slavii. O utkání promluvil asistent hlavního trenéra Jaroslav Köstl. Jak se těší na další derby a v jakém složení tým odcestoval?

MATCHDAY z derby. V rytmu saxofonu a emocí

26. 9. 2023
Nedělní domácí 308. derby skončilo remízou 1:1. Eden praskal ve švech, plály ohně, od tří bodů oddělila výběr Jindřicha Trpišovského penalta z posledních vteřin. Kameramani MATCHDAY, a že jich bylo, pro vás celý den zachytili.

U19 i U17 bez ztráty bodu, žáci na turnaji v italském Turíně

26. 9. 2023
Dorostenci z U19 a U17 mají za sebou náročný týden zakončený plným počtem bodů. Mladší žáci vyrazili na mezinárodní turnaj do Itálie. Další vítězství B-týmu proti Dukle. Starší žáci porazili Teplice. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Další články