ONLINE: od 18:30 proti Bohemians 1905 | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: od 18:30 proti Bohemians 1905

Slavia odehraje v neděli od 18:30 vršovické derby proti Bohemians 1905. Jaká sestava do zápasu nastoupí?

Trenér Jindřich Trpišovský posílá do zápasu proti Bohemians 1905 stejnou sestavu, která nastoupila proti Liberci. Jediná změna proběhla na lavičce, kde bude k dispozici místo Ladislava Takácse Matěj Jurásek.

V bráně začíná tradičně Ondřej Kolář, před ním ve stoperské dvojici nastoupí Ondřej Kúdela s Davidem Zimou. Na krajích obrany budou Lukáš Masopust s Janem Bořilem. Na pozici defenzivního záložníka se přesouvá Nico Stanciu. Útočná trojice zálohy doznala oproti zápasu s Libercem jedinou změnu, do jejího středu se posouvá Lukáš Provod. Na hrotu zůstává Jan Kuchta.

Kvůli zdravotním problémům nebudou trenérovi k dispozici David Hovorka, Tomáš Holeš, Ladislav Takács, Petr Ševčík ani Petar Musa.

Zápas odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Oscar, Stanciu – Sima, Provod, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Karafiát, Tecl, Malínský, Traoré, Lingr, Jurásek

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Brna

15. 8. 2022
V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Předprodej na Raków startuje 15. srpna

15. 8. 2022
Slavia po postupu do play off Konferenční ligy přivítá ve čtvrtek 25. srpna doma ve Fortuna Areně polský tým Raków Čenstochová. Vstupenky na toto utkání se budou přednostně prodávat pro majitele permanentních vstupenek.

Na Pardubice senioři vstup zdarma!

15. 8. 2022
Přijďte fandit Slavii proti Pardubicím! Všichni senioři nad 63 let si mohou vyzvednout vstupenku zdarma v rámci akce Vezmi dědu na fotbal.

Další články