ONLINE: Od 18:30 venku proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:30 venku proti Karviné

Sešívaní hrají v rámci 16. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Karviné, jedenáctého týmu ligové tabulky.

Do druhého ligového střetnutí roku 2021 nastoupí sešívaní s Ondřejem Kolářem v bráně a obrannou čtveřicí tvořenou Lukášem Masopustem, Ondřejem Kúdelou, Davidem Hovorkou a kapitánem Janem Bořilem. Ve středu zálohy bude operovat trojice Tomáš Holeš, Lukáš Provod a Nicolae Stanciu, křídelní pozice obsadí Abdallah Sima a Oscar Dorley. Na hrotu útoku pak bude působit Jan Kuchta. 

Zranění do utkání nepustí Petra Ševčíka, Stanislava Tecla, Micka van Burena a Júsufa, kondici zatím dohání už vyléčený David Zima. Kvůli žlutým kartám není trenérovi Jindřichovi Trpišovskému k dispozici ani záložník Jakub Hromada.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport.

Sestava: Kolář - Masopust, Kúdela, Hovorka, Bořil - Holeš, Provod - Sima, Stanciu, Oscar - Kuchta
Lavička: Kovář, Bah, Olayinka, Traoré, Kačaraba, Lingr, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články