ONLINE: Od 18:30 venku proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:30 venku proti Karviné

Sešívaní hrají v rámci 16. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Karviné, jedenáctého týmu ligové tabulky.

Do druhého ligového střetnutí roku 2021 nastoupí sešívaní s Ondřejem Kolářem v bráně a obrannou čtveřicí tvořenou Lukášem Masopustem, Ondřejem Kúdelou, Davidem Hovorkou a kapitánem Janem Bořilem. Ve středu zálohy bude operovat trojice Tomáš Holeš, Lukáš Provod a Nicolae Stanciu, křídelní pozice obsadí Abdallah Sima a Oscar Dorley. Na hrotu útoku pak bude působit Jan Kuchta. 

Zranění do utkání nepustí Petra Ševčíka, Stanislava Tecla, Micka van Burena a Júsufa, kondici zatím dohání už vyléčený David Zima. Kvůli žlutým kartám není trenérovi Jindřichovi Trpišovskému k dispozici ani záložník Jakub Hromada.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport.

Sestava: Kolář - Masopust, Kúdela, Hovorka, Bořil - Holeš, Provod - Sima, Stanciu, Oscar - Kuchta
Lavička: Kovář, Bah, Olayinka, Traoré, Kačaraba, Lingr, Musa

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

POSTUP! Remízu s Panathinaikosem vystřelil Jurečka

11. 8. 2022
Na horké půdě v Athénách přestáli sešívaní řadu šancí soupeře a díky skvělým zákrokům Aleše Mandouse a vyrovnávacímu gólu na 1:1 Václava Jurečky postupují do závěrečného předkola kvalifikace o Evropskou konferenční ligu. Soupeřem bude Raków Čenstochová.

ONLINE: Od 19:30 odveta UECL s Panathinaikosem

11. 8. 2022
Sešívaní hrají ve čtvrtek od 19:30 odvetu 3. předkola Evropské konferenční ligy v Athénách proti Panathinaikosu. Jakou sestavu vybral Jindřich Trpišovský?

​Beton, graffiti, 100 let. Apostolos Nikolaidis Stadium

11. 8. 2022
Sešívaní se ve čtvrtek představí v Athénách v rámci 3. předkola Evropské konferenční ligy na stadionu Apostolose Nikolaidise. Přečtěte si zajímavosti o místu, kde sešívaní svedou s domácím Panathinaikosem bitvu o další evropský postup.

Další články