ONLINE: Od 16:30 venku proti Teplicím | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:30 venku proti Teplicím

Slavia v neděli od 16:30 odehraje v rámci 20. kola FORTUNA:LIGY zápas Na Stínadlech proti Teplicím.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti utkání playoff Evropské ligy s Leicesterem několik změn. Simon Deli nahradí v obraně Davida Zimu a odehraje za Slavii už své sté ligové utkání. Jakub Hromada nahradí Tomáše Holeše, který se zranil v utkání s liškami. V defenzivní dvojici ho doplní Ibrahim Traoré. Útočné trio je tentokrát složené z Lukáše Masopusta, Michal Berana a Oscara Dorleyho. V útoku začne Ondřej Lingr.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Júsuf Hilál, Mick van Buren, Stanislav Tecl, David Hovorka a Tomáš Holeš. Abdallah Sima nasbíral v této sezoně už 4 žluté karty a do zápasu také nenastoupí.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 16:00.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Deli, Bořil – Hromada, Traoré – Masopust, Beran, Oscar – Lingr

Lavička: Kovář, Zima, Stanciu, Olayinka, Kuchta, Provod, Kačaraba

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Posila do defenzivních řad, Alika Isis Keene

9. 8. 2022
Z maďarského ETO FC přichází další letní posila Slavie, Alika Isis Keene! Osmadvacetiletá fotbalistka je posilou do defenzivních řad mistryň!

Směr Athény: Slávisté odlétají na odvetu 3. předkola UECL

9. 8. 2022
Ve čtvrtek v Athénách sešívaní podruhé vyzvou řecký Panathinaikos, v sázce bude postup do play off o základní skupinu Evropské konferenční ligy. Před úterním podvečerním odletem o utkání promluvili asistent trenéra Zdeněk Houštecký a záložník Christ Tiéhi.

Posila žen z Neapole! Švédka Sejde Abrahamsson

9. 8. 2022
Dvacetičtyřletá švédská obránkyně Sejde Abrahamsson, která přichází z italské Neapole je novou posilou slávistických mistryň.

Další články