ONLINE: Od 17:00 venku proti Olomouci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 venku proti Olomouci

Slavia v neděli od 17:00 odehraje utkání 31. kola FORTUNA:LIGY na Andrově stadionu proti Sigmě Olomouc.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti semifinálovému utkání v MOL Cupu se Spartou v sestavě několik změn. Do základní sestavy se vrací David Zima, který nahradí Simona Deliho. Lukáš Provod nastoupí vedle Tomáš Holeše na pozici defenzivního štítu. Ondřej Lingr začne utkání na levé straně zálohy. Na pravé straně hraje Mick van Buren.

Po zranění je na lavičce k dispozici Abdallah Sima.

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhnou David Hovorka, Simon Deli a Ibrahim Traoré. Trenéři pro dnešní utkání dali volno Janu Bořilovi, Lukáši Masopustovi a Petru Ševčíkovi.

Utkání začíná v 17:00 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Zima, Oscar – Holeš, Provod – van Buren, Stanciu, Lingr – Kuchta

Lavička: Kovář, Olayinka, Tecl, Sima, Hromada, Júsuf, Kačaraba

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Brna

15. 8. 2022
V 5. kole FORTUNA:LIGY jede Slavia do Brna, v článku přinášíme informace pro fanoušky, kteří se tam chystají podívat také.

Předprodej na Raków startuje 15. srpna

15. 8. 2022
Slavia po postupu do play off Konferenční ligy přivítá ve čtvrtek 25. srpna doma ve Fortuna Areně polský tým Raków Čenstochová. Vstupenky na toto utkání se budou přednostně prodávat pro majitele permanentních vstupenek.

Na Pardubice senioři vstup zdarma!

15. 8. 2022
Přijďte fandit Slavii proti Pardubicím! Všichni senioři nad 63 let si mohou vyzvednout vstupenku zdarma v rámci akce Vezmi dědu na fotbal.

Další články