ONLINE: Od 19:30 doma proti Karviné | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:30 doma proti Karviné

Sešívaní hrají v rámci 32. kola FORTUNA:LIGY utkání na domácím hřišti proti Karviné.

Do zápasu s Karvinou nastoupí sešívaní s několika změnami oproti utkání s Olomoucí. Trenér Jindřich Trpišovský vyměnil celou obranu, ve které začnou Bah, Kačaraba, Deli a Bořil. V záloze nastoupí poprvé od návratu po zranění Abdallah Sima a Peter Olayinka. Zraněného Lukáše Provoda nahradí Petr Ševčík.

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhne ani David Hovorka. Svalové zranění nepustí do hry Lukáše Masopusta a Stanislava Tecla.

Utkání začíná v 19:30 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kačaraba, Deli, Bořil – Holeš – Sima, Stanciu, Ševčík, Olayinka – Kuchta

Lavička: Stejskal, Zima, van Buren, Oscar, Beran, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články