Organizační informace k utkání s Budějovicemi | SK Slavia Praha
Více

Organizační informace k utkání s Budějovicemi

Slavia zakončí ligový ročník doma proti Dynamu České Budějovice. Pokud jste získali vstupenku na zápas, pročtěte si, prosím, následující řádky, aby utkání a následný ceremoniál proběhly plynule a bez zádrhelů.

Vstup na utkání

Slavia se řídí platnou výjimkou pro ligová utkání, která se liší od aktuálně platných celospolečenských pravidel. Je tak stále potřeba se při vstupu na stadion prokázat jedním z následujících potvrzení:

  • Negativní PCR či antigenní test, který není v době začátku utkání starší než 72 hodin, a to ve formě elektronického či tištěného certifikátu. Upozorňujeme, že výsledky v podobě SMS zpráv nebudou akceptovány.
  • Certifikát o provedeném očkování, tedy první i druhé vakcíně (je možné použít, pokud uplynulo alespoň 14 dní od druhé dávky; v případě jednodávkového očkování se počítá 14 dní od první dávky). POZOR, neplatí již tři týdny po první dávce.
  • Lékařskou zprávu o prodělaném onemocnění v předchozích 90 dnech. Samotný výsledek testu s datem provedení nestačí. POZOR, neplatí aktuální prodloužení ochranné doby na 180 dní.

Aktivace vstupenky v pátek a v sobotu

Vstupenku je nutné aktivovat předložením potřebných dokumentů na pokladně stadionu:

  • Vytištěný HomeTicket s vaším jménem
  • Jeden z výše uvedených dokumentů opravňujících ke vstupu
  • Občanský průkaz či jiný doklad totožnosti
  • Vyplněný screeningový formulář

Aktivace vstupenek bude probíhat na pokladnách u vstupu 4 a vstupu 2, a to:

  • v pátek 28. 5. od 08:00 do 20:00
  • v sobotu 29. 5. od 08:00 do 14:30

Proveďte aktivaci vstupenky již v pátek a vyhněte se tak možným frontám v průběhu sobotního dne. Děkujeme za spolupráci.

Detailní postup, jak vstupenku aktivovat a co je potřebné pro vstup na utkání, si přečtěte zde.

Průběh utkání

Před stadionem si bude možné zakoupit ve stáncích fanshopu mistrovské suvenýry, uvnitř stadionu pak bude možné si zakoupit občerstvení. Podle stávající výjimky, kterou je klub povinen se řídit, je ho však možné konzumovat pouze v koridorech, nikoli na tribunách.

V koridoru také bude možné si ve speciálních stáncích zakoupit první dvě čísla magazínu Halftime.

Prosíme opět všechny fanoušky, aby dodržovali zasedací pořádek a udržovali rozestupy mezi sebou a ostatními účastníky utkání.

Mistrovský ceremoniál

Po skončení utkání proběhne pod hlavní tribunou mistrovský ceremoniál, který bude přenášen na velkoplošné obrazovky stadionu.

V letošní sezoně nebude bohužel možné titul spolu s fanoušky oslavit přímo na hrací ploše, důrazně vás proto prosíme:

NEVSTUPUJTE NA HRACÍ PLOCHU STADIONU!

Děkujeme všem za pochopení a respektování tohoto nařízení.

Aktuálně

ONLINE: Od 17:00 první kolo na Slovácku

21. 7. 2024
Slávisté se v prvním kole Change Ligy představí na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. V jaké sestavě odstartují sešívaní nový ročník?

300! Další milník Jindřicha Trpišovského

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský v duelu se Slováckem dosáhl dalšího milníku, a to 300 ligových zápasů, které vedl jako hlavní trenér. Pane trenére, obrovská gratulace vám i vašim kolegům!

Výhra žen na úvod přípravy

20. 7. 2024
Slávistky zahájily přípravu na novou sezonu vítězstvím, když na domácím stadionu v Horních Měcholupech porazily polský Śląsk Wrocław. Vítězný gól vstřelila v závěru utkání nejlepší střelkyně minulého ročníku, Marjolen Nekesa.

Další články