ONLINE: Od​ 17:00 mistrovská rozlučka s Budějovicemi | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od​ 17:00 mistrovská rozlučka s Budějovicemi

Sešívané čeká v sobotu od 17:00 poslední duel sezony, který odehrají v Edenu proti Českým Budějovicím.

Poslední zápas sezony 2020/21 je tady! Oproti minulému utkání udělal trenér Jindřich Trpišovský opět několik změn. Do branky se vrací Ondřej Kolář, stoperskou dvojici tvoří Ondřej Kúdela se Simonem Delim. V záloze nastoupí opět sedmnáctiletý Daniel Samek, v útočné trojici tentokrát hrají Ondřej Lingr a Peter Olayinka místo Michala Berana a Abdallaha Simy, doplní je Mick van Buren. Na hrotu bojuje o korunu krále střelců Jan Kuchta!

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhnou Abdallah Sima, David Hovorka, Tomáš Holeš a Lukáš Provod. Řada reprezentantů dostala volno.

Utkání začíná v 17:00 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Deli, Oscar – Samek, Traoré – van Buren, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Zima, Tecl, Beran, Júsuf, Kačaraba, Rigo

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články