ONLINE: Od​ 17:00 mistrovská rozlučka s Budějovicemi | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od​ 17:00 mistrovská rozlučka s Budějovicemi

Sešívané čeká v sobotu od 17:00 poslední duel sezony, který odehrají v Edenu proti Českým Budějovicím.

Poslední zápas sezony 2020/21 je tady! Oproti minulému utkání udělal trenér Jindřich Trpišovský opět několik změn. Do branky se vrací Ondřej Kolář, stoperskou dvojici tvoří Ondřej Kúdela se Simonem Delim. V záloze nastoupí opět sedmnáctiletý Daniel Samek, v útočné trojici tentokrát hrají Ondřej Lingr a Peter Olayinka místo Michala Berana a Abdallaha Simy, doplní je Mick van Buren. Na hrotu bojuje o korunu krále střelců Jan Kuchta!

Ze zdravotních důvodů do zápasu nezasáhnou Abdallah Sima, David Hovorka, Tomáš Holeš a Lukáš Provod. Řada reprezentantů dostala volno.

Utkání začíná v 17:00 a přímý přenos vysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Deli, Oscar – Samek, Traoré – van Buren, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kovář, Zima, Tecl, Beran, Júsuf, Kačaraba, Rigo

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články