Slávistické ženy zahájily letní přípravu | SK Slavia Praha
Více

Slávistické ženy zahájily letní přípravu

Fotbalistky Slavie pod vedením trenéra Michala Kolomazníka absolvovaly soustředění v Peci pod Sněžkou a v plánu mají dvoufázové tréninky a několik přípravných utkání.

Po necelé třítýdenní přestávce začala fotbalistkám přípravy na novou sezonu. Na soustředění se společně vydaly do Pece pod Sněžkou kde je čekalo několik teambuildingových akcí. Momentálně se připravují v tréninkovém centru v Horních Měcholupech, kde absolvují dvoufázové tréninky na travnatém hřišti nebo v posilovně. Na programu je i několik přátelských utkání např. s AKA St. Pölten ( Rakousko), FC Neulenbach (Rakousko), nebo s Czarni Sosnowiec (Polsko)

Tým se rozloučil s Miou Persson, Amandine Pierre-Louis a Lenkou Karasovou, naopak se k týmu připojila po půl roční pauze Veronika Pincová a mladé talentované naděje Kristýna Růžičková (Pardubice) a Kim Dinh Thanhová ( Liberec). Příchod dalších hráček je v jednání.

První ligové utkání odehrají naše fotbalistky 14. srpna na hřišti Pardubic.

Složení kádru pro letní přípravu:

Brankářky: Sladká, Votíková, Lukášová

Obránkyně: Bartovičová, Pincová, Necidová, Veselá, Huvarová, Šlajsová

Záložnice: Cahynová, Bendová, Šurnovská, Persson, Khýrová, Divišová, Krejčiříková, Szewieczková, Thanová

Útočnice: Černá, Růžičková, Kožárová

Aktuálně

O výkonu Ichy s Juráskem i zranění Ewertona

7. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Zlínem nejen o výkonu Slavie, ale i ostrých zákrocích, zranění, udělených kartách nebo výkonech Marka Ichy a Eduarda Santose.

Oslava, jak má být! Pro nás výborný týden

7. 8. 2022
David Jurásek oslavil své nedělní narozeniny dvěma góly do sítě Zlína (4:1), získal trofej pro hráče utkání a pomohl Slavii k prvním bodům v letošním ročníku FORTUNA:LIGY. O všem mluvil v pozápasovém rozhovoru i na tiskové konferenci.

Nebát se, hrát! Gól a přihrávka? Cítím se úžasně

7. 8. 2022
První soutěžní zápas za Slavii, v nejvyšší české fotbalové soutěži rovněž. A Marek Icha ho orámoval gólem a asistencí! „Jde to hrozně rychle všechno, ale užívám si to,“ smál se po utkání se Zlínem.

Další články