Využijte poslední návštěvní dny Slavia Museum a Stadium Tour! | SK Slavia Praha
Více

Využijte poslední návštěvní dny Slavia Museum a Stadium Tour!

Využijte poslední červencový pátek a víkend a přijďte si prohlédnout mistrovské trofeje a další artefakty do Slavia Museum a projít si Stadium Tour. Otevřeno bude už jen do neděle 1. srpna.

Poté se prostory Slavia Museum a Stadium Tour pro veřejnost opět dočasně uzavřou.

Trasa prohlídkového okruhu Stadium Tour a výstavní prostory Slavia Museum jsou totiž velkou měrou propojeny se zázemím A-týmu, který vstupuje do nové fotbalové sezony 2021/2022. V srpnu čeká slávisty nejen první domácí ligový zápas, ale také klíčový boj o postup do základní skupiny Ligy mistrů UEFA.

Neděle 1. srpna bude posledním návštěvním dnem, kdy budou Slavia Museum a Stadium Tour otevřeny ve stávajícím režimu pro veřejnost. Poté se opět muzejní prostory a prohlídkový okruh stadionu dočasně uzavřou.

Využijte poslední návštěvní dny a přijďte si prohlédnout aktuální mistrovské trofeje a dalších více než tisíc vystavených artefaktů.

Otevírací doba Slavia Museum a Stadium Tour:

PÁTEK 30.7.                     10:00                                18:00                                 
SOBOTA 31.7.10:0018:00
NEDĚLE 1.8. 10:0018:00

Vstupenky jsou v prodeji on-line přes Ticketportal.cz zde. Ve Fanshopu Slavie v Edenu jsou k dostání nové dárkové poukazy (dospělý, dětský a rodinný). Platnost nových dárkových pokazů je do 31. prosince 2022. 

V pátek 30. července, v sobotu 31. července a v neděli 1. srpna jsou také otevřeny pokladny u vstupu číslo 4 v Edenu! Vstupenky tedy můžete koupit na pokladnách přímo na stadionu!

Platnost dříve vydaných dárkových poukazů do Slavia Museum a na Stadium Tour i voucherů ze Slevomatu zůstává prodloužena do 31. prosince 2021.

Aktuálně

Posila do defenzivních řad, Alika Isis Keene

9. 8. 2022
Z maďarského ETO FC přichází další letní posila Slavie, Alika Isis Keene! Osmadvacetiletá fotbalistka je posilou do defenzivních řad mistryň!

Směr Athény: Slávisté odlétají na odvetu 3. předkola UECL

9. 8. 2022
Ve čtvrtek v Athénách sešívaní podruhé vyzvou řecký Panathinaikos, v sázce bude postup do play off o základní skupinu Evropské konferenční ligy. Před úterním podvečerním odletem o utkání promluvili asistent trenéra Zdeněk Houštecký a záložník Christ Tiéhi.

Posila žen z Neapole! Švédka Sejde Abrahamsson

9. 8. 2022
Dvacetičtyřletá švédská obránkyně Sejde Abrahamsson, která přichází z italské Neapole je novou posilou slávistických mistryň.

Další články