Slávistky odletěly na Ligu mistryň! | SK Slavia Praha
Více

Slávistky odletěly na Ligu mistryň!

Fotbalistky Slavie odletěly v pondělí ráno z letiště Václava Havla do Londýna, kde je v úterý čeká od 20:30 úvodní zápas Ligy mistryň proti Arsenalu Londýn o postup do základní skupiny.

Trenér Michal Kolomazník ví, co jeho svěřenkyně čeká, Arsenal vyřadil naše fotbalistky v osmifinále Ligy mistryň před dvěma lety. „Soupeř dokáže hrát jak z hlubokého bloku, tak vysoko presovat. Na každém postu je zkušenost podpořena velkou kvalitou, je tedy potřeba se soustředit kompletně na celý tým a nejen na jednu hráčku. Pokud chceme pomýšlet na kvalitní výsledek do odvety, musíme na hřišti nechat úplně všechno.“

Kapitánka týmu Diana Bartovičová upozorňuje na sílu soupeřek: „mají silný a kombinační střed zálohy, hrají velmi rychle a mají velké množství dotyku s míčem. V útoku mají obrovskou sílu v podobě holandské útočnice Miedemi. I když se jejich tým za ty dva roky trochu obměnil, na každém postu maji velkou kvalitu.

Budeme chtít vycházet ze zabezpečené obrany, plnit taktiku, kterou si stanovíme a směrem dopředu využít maximum. Nechci říkat konkrétní výsledek, ale byla bych ráda, kdyby se nam podařilo vstřelit gol a podat takový výkon, abychom si po zápase mohly říct, že jsme udělaly všichni maximum.“


Utkání můžete sledovat zítra od 20:30 na stránkách www.arsenal.com

Aktuálně

ONLINE: Od 19:00 doma proti Zlínu

7. 8. 2022
Slávisté po zaváhání v prvním kole FORTUNA:LIGY doma hostí Zlín. Premiéra v základní sestavě čeká Marka Ichu.

Slavii hrozí zavření stadionu

7. 8. 2022
Na utkání proti Zlínu je Slavia v podmínce za utkání loňské nadstavby proti Plzni. Pokud dojde k porušení pravidel, bude uzavřena nejen Tribuna Sever, ale i část Tribuny J. W. Maddena.

Přijďte fandit proti Zlínu!

7. 8. 2022
Vyrazíte podpořit Slavii v prvním domácím ligovém utkání? Přinášíme tradiční předzápasový informační servis pro fanoušky. Na Zlín je Slavia stále v podmínce, fanděte prosím slušně!

Další články