Stovka malých slávistů a slávistek na náboru mládeže | SK Slavia Praha
Více

Stovka malých slávistů a slávistek na náboru mládeže

V úterý 7. září a ve čtvrtek 9. září proběhly v tréninkovém centru Slavie v Horních Měcholupech nábory do mládežnické akademie.

Na nábor do mládežnické akademie zavítala v úterý a ve čtvrtek dohromady stovka dětí. Zářijový nábor byl určen pro chlapce a dívky narozené v letech 2012 – 2017.

Malí slávisté, kteří na nábor zavítali, se mohli těšit na sportovně strávené odpoledne pod vedením profesionálních trenérů mládežnické akademie i drobné dárky. Všechny děti si vyzkoušely pohybové hry, opičí dráhy a také individuální dovednosti s míčem. Na ty starší čekaly fotbalové hry malých forem.

„Děkujeme všem rodičům i dětem, že se náboru zúčastnili. Těší nás, že i v této době si lidé najdou čas na sport a nebojí se setkání s dalšími lidmi, čemuž se na takové akci, jako je nábor, nemůžeme vyhnout. Chtěl bych poděkovat také kolegům za perfektní organizaci náboru, od registrace hráčů až po jejich provázení přes různá stanoviště. Myslím si, že si všichni tato společná odpoledne užili,“ říká šéftrenér přípravek Kryštof Herold.

Co dělat, pokud jste na nábor nemohli dorazit, ale máte doma malého talentovaného slávistu nebo slávistku?

Veškeré informace a kontakty naleznete zde v sekci mládeže, nebo nás můžete kontaktovat na emailu nabor@slavia.cz.

Aktuálně

ONLINE: Od 13:00 na hřišti Baníku Ostrava

1. 10. 2022
Po úspěšném postupu do skupinové fáze Ligy mistryň čeká fotbalistky Slavie 6.kolo 1.ligy žen na hřišti Baníku Ostrava. V bráně Fuchsová, poprvé v základu Tenkrátová.

V neděli od 19:00 proti Liberci

30. 9. 2022
Slávisty čeká v neděli od 19:00 ve Fortuna Areně souboj s Libercem. Před zápasem promluvil trenér Jindřich Trpišovský a obránce David Jurásek.

B-tým v neděli od 10:15 s Vyškovem

30. 9. 2022
Po reprezentační přestávce se B-tým v neděli střetne v rámci 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Vyškovem. Utkání je na programu od 10:15 na Xaverově.

Další články