ONLINE: Od 19:00 doma proti Hradci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 doma proti Hradci

Slávisté v rámci devátého okola FORTUNA:LIGY hostí v Edenu nováčka z Hradce Králové. Na hrotu hraje Jan Kuchta, chytá Aleš Mandous.

Oproti poslednímu ligovému utkání proti Bohemians udělal trenér Jindřich Trpišovský jedinou změnu v sestavě. Laca Takácse, který si v Ďolíčku přivodil trhlinu ve stehenním svalu, nahradil v sestavě Petr Ševčík. Do středu obrany se vedle Aihama Ousoua zatáhl Tomáš Holeš. V brance znovu nastupuje znovu Aleš Mandous.

Na pravé straně brání i útočí Alexander Bah s Lukášem Masopustem, na druhé straně hraje dvojice Schranz - Bořil. Trojlístek středopolařů má složení Samek, Ševčík, Stanciu. V útoku začíná Jan Kuchta.

Kromě dlouhodobě zraněných Provoda s Hovorkou chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Taras Kačaraba, Ladislav Takács, Jakub Hromada a Ondřej Kolář, který už se zapojil do tréninku. Kvůli drobným zdravotním problémům chybí Srdjan Plavšić a Peter Olayinka.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články