V sobotu od 14:00 derby žen | SK Slavia Praha
Více

V sobotu od 14:00 derby žen

Fotbalistky pražské Slavie čeká v sobotu od 14:00 nejdůležitější zápas podzimu, kdy na domácím hřišti v Horních Měcholupech přivítají Spartu! Utkání můžete sledovat živě!

Oba týmy jsou zatím v lize stoprocentní, kdy mají z pěti zápasů plný počet bodů. První příčka v tabulce patří momentálně Spartě díky lepšímu skóre, čeká nás tak velmi zajímavá podívá v podání obou týmů.

„Na zápas se těšíme všichni, po neúspěchu v Lize mistryň je to pro nás klíčové utkání“, připomíná důležitost zápasu trenér Michal Kolomazník. „Derby bývají specifická, vždy si přeji aby to mělo víc fotbalovosti, víc hernosti, ale nebudu se zlobit ani za bojovné utkání, pokud přinese tři body. Delší dobu řešíme marodku hráček, až před zápasem se rozhodneme, kdo nastoupí, podle aktuálního zdravotního stavu. Pokud nebudeme proti Spartě úspěšní, nemůžeme pomýšlet na první příčky tabulky.“

Na zápas se těší i reprezentační obránkyně Gabriela Šlajsová „na zápas se určitě těším, myslím si, že to bude vyrovnaný zápas, plný soubojů, kde rozhodne psychika jednotlivých hráček a týmu. V hlavě máme jen jediný cíl a to nechat na hřišti všechno a získat pro nás 3 důléžité body.“

„Derby patři mezi nejdůležitější zápasy sezony, věřím, že to bude stát za to. Čeká nás bojovné utkání, věřím ale, že první derby nové sezony vyhrajeme, máme soupeři co vracet,“ říká odhodlaně záložnice Tereza Krejčiříková.  

Zápas bude streamován živě na youtubovém kanále ženského fotbalu (odkaz).

Při vstupu do areálu v Horních Měcholupech bude probíhat kontrola bezinfekčnosti všech diváku:


Jako bezinfekční se bere osoba, která prokáže bezinfekčnost jedním z následujících způsobů:

  • Dokončeným očkováním, od kterého uplynulo 14 a více dní
  • Pozitivním testem, od kterého neuplynulo více než 180 dní
  • Antigenním testem ne starším než 72 hodin
  • PCR testem ne starším než 7 dní

Aktuálně

Nestresuju se. V takovém prostředí by chtěl hrát každý

11. 8. 2022
Aleš Mandous hovořil po zápase s Panthinaikosem o svém jistém výkonu, bouřlivé atmosféře a vyhlídkách na poslední předkolo.

Největší zážitek v životě! Je vidět síla týmu

11. 8. 2022
Sešívaní slaví postup do play off Evropské konferenční ligy po remíze 1:1 na hřišti Panathinaikosu. Utkání hodnotil obránce David Douděra.

POSTUP! Remízu s Panathinaikosem vystřelil Jurečka

11. 8. 2022
Na horké půdě v Athénách přestáli sešívaní řadu šancí soupeře a díky skvělým zákrokům Aleše Mandouse a vyrovnávacímu gólu na 1:1 Václava Jurečky postupují do závěrečného předkola kvalifikace o Evropskou konferenční ligu. Soupeřem bude Raków Čenstochová.

Další články