Jak si užít zápas s Plzní? Vstupenky, HALFTIME i teplé nápoje | SK Slavia Praha
Více

Jak si užít zápas s Plzní? Vstupenky, HALFTIME i teplé nápoje

Pro fanoušky, kteří se v neděli chystají do Edenu na bitvu s lídrem tabulky z Plzně, jsme připravili sumář důležitých informací.

VSTUPENKY

Vstupenky bude možné zakoupit den před utkáním od 10:00 do 18:00 hodin na pokladnách u vstupu číslo 4 a v den utkání od 10:00 do 19:00 hodin a to pouze na pokladnách u vstupu číslo 2. Vzhledem k atraktivitě utkání doporučujeme zakoupení vstupenek online, stejně jako online provést ověření a vyhnout se tak frontám na stadionu.

Vstupenky bude možné na místě zakoupit na základě předložení certifikátu dokazujícího bezinfekčnost. Takto zakoupené vstupenky budou automaticky platné pro vstup na stadion.

Pokladny u vstupu 4 slouží v den utkání stále pouze k ověřování vstupenek.

BEZINFEKČNOST

Každý návštěvník domácího utkání SK Slavia Praha má nyní možnost ověřit si svou vstupenku či permanentku pohodlně pomocí svého telefonu či počítače. Zároveň má každý fanoušek možnost kontroly stavu ověření jeho vstupenky či permanentky v systému TicketPortal.

Návody na samoověření:

Vlastníci EDENky bezinfekčnost ověřovat nemusí, neboť ověření bylo podmínkou pořízení karty. Stejně tak mají vystaráno permanentkáři, kteří si svou permanentní vstupenku ověřili na základě předložení potvrzení o ukončeném očkování.

HALFTIME

Nemáte ještě nové číslo slávistického magazínu HALFTIME? Nebo vám chybí některé z předchozích vydání? Možnost zakoupit je budete mít i v rámci nedělního ligového utkání proti Plzni.

Utkání 13. kola FORTUNA:LIGY proti Plzni začíná v Edenu v 18:00. Před zápasem a během poločasové přestávky si můžete za speciální cenu 80 korun zakoupit slávistický magazín HALFTIME, prodejní stánky budou umístěny v koridorech u vstupů 2 a 4.

Kromě posledního čísla, na titulní stránce s hvězdou sešívaných Nicolaem Stanciem, si budou fanoušci moci zakoupit i všechna tři předchozí čísla.

SOUTĚŽE

V rámci předzápasového studia můžete vyhrát slávistické suvenýry nebo magazín Halftime podepsaným Nicem Stanciem. V koridoru pak u hostesek společnosti Autosphere soutěžit o Peugeot 2008 na měsíc, skrz SMS soutěž na velkoplošných obrazovkách pak o auto na dva týdny.

TEPLÉ NÁPOJE

Na nedělním zápase s Plzní budou mít fanoušci možnost zakoupení teplých nápojů (čaj, svařák) na všech prodejních místech a kávy, rozlévaného vína i sladkého pečiva v kavárně u vstupu číslo 1.

Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

V sobotu od 10:15 čeká B-tým derby

12. 8. 2022
Třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehraje slávistický B-tým v sobotu od 10:15. Po třech letech vyzve v domácím prostředí na Xaverově rezervu Sparty Praha. Zápas odvysílá živě ČT 3.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Další články