ONLINE: Souboj mistra a lídra od 18:00 v Edenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Souboj mistra a lídra od 18:00 v Edenu

Eden hostí od 18:00 v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY souboj úřadujícího mistra ligy s vedoucím týmem tabulky, Viktorií Plzeň.

Oproti vítěznému utkání se Sigmou Olomouc udělal trenér Jindřich Trpišovský pro utkání s Viktorií Plzeň tři změny v základní sestavě. Místo Oscara Dorleyho, kterého do hry nevpustí zranění z minulého kola, nastupuje na levém beku netradičně Lukáš Masopust. Od úvodních minut pak v záloze místo Daniela Samka začíná Ondřej Lingr, místo Ivana Schranze, který na poslední chvíli vypadl z osobních důvodů, pak nastoupí Ubong Ekpai.

Kromě zmíněného Oscara Dorleyho, Ivana Schranze a dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Tomáš Holeš a Jan Bořil. Naopak Ladislav Takács už ve výčtu zraněných hráčů nefiguruje, po zranění je už k dispozici na lavici náhradníků.

Zápas začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Masopust – Hromada, Ševčík – Ekpai, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kolář, Plavšič, Stanciu, Samek, Krmenčík, Takács, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

V sobotu od 10:15 čeká B-tým derby

12. 8. 2022
Třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehraje slávistický B-tým v sobotu od 10:15. Po třech letech vyzve v domácím prostředí na Xaverově rezervu Sparty Praha. Zápas odvysílá živě ČT 3.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Další články