ONLINE: Souboj mistra a lídra od 18:00 v Edenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Souboj mistra a lídra od 18:00 v Edenu

Eden hostí od 18:00 v rámci 13. kola FORTUNA:LIGY souboj úřadujícího mistra ligy s vedoucím týmem tabulky, Viktorií Plzeň.

Oproti vítěznému utkání se Sigmou Olomouc udělal trenér Jindřich Trpišovský pro utkání s Viktorií Plzeň tři změny v základní sestavě. Místo Oscara Dorleyho, kterého do hry nevpustí zranění z minulého kola, nastupuje na levém beku netradičně Lukáš Masopust. Od úvodních minut pak v záloze místo Daniela Samka začíná Ondřej Lingr, místo Ivana Schranze, který na poslední chvíli vypadl z osobních důvodů, pak nastoupí Ubong Ekpai.

Kromě zmíněného Oscara Dorleyho, Ivana Schranze a dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Tomáš Holeš a Jan Bořil. Naopak Ladislav Takács už ve výčtu zraněných hráčů nefiguruje, po zranění je už k dispozici na lavici náhradníků.

Zápas začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Masopust – Hromada, Ševčík – Ekpai, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Kolář, Plavšič, Stanciu, Samek, Krmenčík, Takács, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

MATCHDAY z Kroměříže. Něco jako Vánoce

29. 9. 2023
Den, kdy vyhrála Slavia. Vraťte se prostřednictvím MATCHDAY na Stadion Jožky Silného, před kulisu 4 197 fanoušků, kde si sešívaní ve středu vybojovali postup do dalšího kola MOL Cupu. Stálo to za to!

B-tým v sobotu od 10:15 proti Motorletu

29. 9. 2023
Slávistický B-tým čeká v sobotu 30. září v rámci 9. kola ČFL souboj s pražským Motorletem. Utkání je na programu od 10:15.

Další články