ONLINE: Od 15:00 v Ďolíčku s Pardubicemi | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 v Ďolíčku s Pardubicemi

Sešívaní hrají v neděli od 15:00 v Ďolíčku s Pardubicemi. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Oproti zápasu s Maccabi Haifa udělal hlavní trenér pět změn. V záloze nastoupí místo Petra Ševčíka, Ondřeje Lingra a Petera Olayinky Tomáš Holeš, Jakub Hromada a Srdjan Plavšić. Po zdravotních problémech a jednom vynechaném utkání se vrací do základní jedenáctky také Nicolae Stanciu. Na hrotu hraje od začátku Michael Krmenčík, Jan Kuchta je připraven na lavičce. 

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů Petr Ševčík, Daniel Samek, Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács a Jan Bořil.

Utkání začíná v 15:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš, Hromada – Masopust, Stanciu, Plavšić – Krmenčík
Lavička: Kolář, Olayinka, Kuchta, Ekpai, Madsen, Traoré, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

V sobotu od 10:15 čeká B-tým derby

12. 8. 2022
Třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehraje slávistický B-tým v sobotu od 10:15. Po třech letech vyzve v domácím prostředí na Xaverově rezervu Sparty Praha. Zápas odvysílá živě ČT 3.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Další články