ONLINE: Od 18:00 venku proti Olomouci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 venku proti Olomouci

Slávisté v 17. ligovém kole vyrazili do Olomouce, kde od 18:00 hrají s jednou změnou v sestavě na Andrově stadionu.

Oproti utkání proti Teplicím udělal trenér Jindřich Trpišovský jedinou změnu v sestavě. Na pravé straně hraje společně s Lukášem Masopustem sedmigólový Ondřej Lingr. V útoku bude hrozit Jan Kuchta, který se prosadil ve třech po sobě jdoucích zápasech.

Kromě Alexandera Baha, který chybí kvůli zranění hlavy ze zápasu s Feyenoordem, a dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů i Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács, Petr Ševčík, Ubong Ekpai a Jan Bořil.

Utkání začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Masopust, Ousou, Kačaraba, Oscar – Holeš – Lingr, Stanciu, Hromada, Olayinka – Kuchta

Lavička: Kolář, Plavšić, Samek, Horský, Madsen, Krmenčík, Schranz

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

V sobotu od 10:15 čeká B-tým derby

12. 8. 2022
Třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehraje slávistický B-tým v sobotu od 10:15. Po třech letech vyzve v domácím prostředí na Xaverově rezervu Sparty Praha. Zápas odvysílá živě ČT 3.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Další články