Generálka s Baníkem na O2 TV | SK Slavia Praha
Více

Generálka s Baníkem na O2 TV

Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

Slávisty čeká v sobotu 5. února vstup do jarní části FORTUNA:LIGY, ještě předtím ale odehrají přátelské utkání s Baníkem Ostrava. S ním se sešívaní v průběhu podzimu střetli dvakrát, nejprve v Edenu jasně zvítězili 4:0, v posledním kole před Vánoci pak v dramatické přestřelce remizovali v Ostravě 3:3. V dresu domácích tehdy řádil i Yira Sor, který v zimním přestupovém okně posílil sešívané.

Utkání s Baníkem Ostrava začíná v neděli 30. ledna ve 14:00 a sledovat ho můžete živě na kanálu O2 TV Sport, případně tradičně ve formě textového onlinu na klubovém webu. Zápas se z organizačních a epidemiologických důvodů odehraje bez diváků.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články