ONLINE: Od 15:00 proti Slovácku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 proti Slovácku

Sešívaní hrají 21. kolo FORTUNA:LIGY v Uherském Hradišti proti Slovácku. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Trenérský tým udělal oproti středečnímu derby v sestavě dvě změny. Na levém kraji obrany nastoupí místo Srdjana Plavšiće poprvé nová posila David Jurásek. Místo Tarase Kačaraby začíná na stoperu Tomáš Holeš. Na hrotu operuje Stanislav Tecl. Na lavičce je připravena také druhá posila z Mladé Boleslavi, útočník Daniel Fila.

Kvůli zranění chybí Jan Bořil, Lukáš Masopust a Srdjan Plavšić, Taras Kačaraba a Oscar Dorley stojí kvůli karetnímu trestu. K zápasu ještě nejsou připraveni Ondřej Kúdela, David Hovorka a Lukáš Provod.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Holeš, Jurásek – Hromada, Ševčík - Schranz, Lingr, Olayinka - Tecl
Lavička: Kolář, Talovjerov, Fila, Sor, Madsen, Krmenčík, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články