ONLINE: Od 17:00 venku proti Jablonci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 venku proti Jablonci

Sešívaní hrají v neděli od 17:00 utkání 29. kola FORTUNA:LIGY v Jablonci. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti zápasu s Feyenoordem sedm změn. V bráně začíná Ondřej Kolář, obrannou dvojici tvoří Ondřej Kúdela a Taras Kačaraba, nalevo nastupuje David Jurásek. Vedle Ibrahima Traoré hraje v záloze Jakub Hromada. Ofenzivní trojice je složena z tria Schranz, Fila a Plavšić. Na hrotu operuje Stanislav Tecl.

Ze zdravotních důvodů chybí Lukáš Masopust, Jan Bořil, Tomáš Holeš a Michael Krmenčík. Aiham Ousou do utkání nezasáhne kvůli žlutým kartám. Ondřej Lingr není k dispozici z důvodu celkového přetížení. Z preventivních důvodů nenastoupí ani dvojice Lukáš Provod a David Hovorka. Daniel Samek v sobotu odehrál utkání za B-tým.

Zápas začíná v 17:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Kačaraba, Jurásek – Traoré, Hromada – Schranz, Fila, Plavšić – Tecl
Lavička: Mandous, Talovjerov, Olayinka, Oscar, Sor, Madsen, Ševčík

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články