ONLINE: Od 18:00 v Edenu se Zlínem | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 v Edenu se Zlínem

Slavia hraje ve středu od 18:00 v Edenu poslední utkání základní části FORTUNA:LIGY proti Zlínu. Podívejte se na sestavu, kterou pro zápas vybral trenérský tým.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti nedělnímu duelu v Jablonci pět změn. V obraně nahradil Tarase Kačarabu David Hovorka. Defenzivní záložní dvojici tvoří Tomáš Holeš s Lukášem Provodem. Místo Daniela Fily a Srdjana Plavšiće hrají pod hrotem Ondřej Lingr a Peter Olayinka.

Ze zdravotních důvodů chybí Lukáš Masopust, Jan Bořil a Michael Krmenčík. Petra Ševčíka, Oscara Dorleyho a Aleše Mandouse nepustí do zápasu nemoc.

Utkání začíná v 18:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Kolář – Bah, Kúdela, Hovorka, Jurásek – Holeš, Provod – Schranz, Lingr, Olayinka – Tecl
Lavička: Kovář, Talovjerov, Plavšić, Fila, Sor, Traoré, Kačaraba

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články