SK Slavia Praha odmítá tolerovat nesportovní chování na stadionu | SK Slavia Praha
Více

SK Slavia Praha odmítá tolerovat nesportovní chování na stadionu

SK Slavia Praha vyhodnotila záznamy z kamerového systému v utkání SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň ze dne 1. května 2022 a rozhodla o uložení sankcí za porušení návštěvního řádu stadionu.

Třem návštěvníkům zápasu, kteří se dopustili neoprávněného vstupu na hrací plochu, vhození předmětů na hrací plochu a ničení majetku, uložila SK Slavia Praha tresty zákazu vstupu na stadion na pět let, finanční sankce ve výši 50 tisíc korun a bude se též domáhat náhrady vzniklé škody.

Jednoznačně odmítáme tolerovat ohrožení zdraví hráčů a ostatních návštěvníků stadionu a budeme pokračovat v intenzivním vyšetřování kamerových záznamů a dalšího důkazního materiálu ze zápasu SK Slavia Praha s FC Viktoria Plzeň.

SK Slavia Praha žádá fanoušky, aby se v dalších zápasech vyvarovali vhazování předmětů na plochu, nevstupovali na hrací plochu v průběhu zápasu a zdrželi se dalšího chování v rozporu s návštěvním řádem.

V případě, že dojde k opakování rozsáhlého vhazování předmětů na plochu ohrožujícího bezpečnost hráčů a realizačních týmů, je SK Slavia Praha připravena přistoupit k instalaci zábranových sítí tak, jak je to běžné na celé řadě evropských stadionů.

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články