ONLINE: Od 16:00 derby na Spartě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:00 derby na Spartě

Slávistky čeká poslední ligové derby sezony, kde se budou snažit navázat na svoji neporazitelnost v letošní sezoně! Utkání můžete sledovat živě od 16:00!

Trenér Michal Kolomazník posílá stejnou sestavu jako do domácího derby, kde naše fotbalistky zvítězily 4:0! V bráně začíná jednička týmu Olívie Lukášová. V obraně hrají Simona Necidová, Diana Bartovičová, Denisa Veselá a Gabriela Šlajsová. Defenzívu obstará Tereza Krejčiříková, před ní bude operovat Martina Šurnovská a Tereza Szewieczková. Na stranách nastoupí Franny Černá a střelkyně rozhodující branky z minulého derby Kristin Haugstad. Na hrotu poprvé v základní sestavě posila Roksolana Kravčuk.

Duel začíná ve 14:00 a můžete také sledovat živě v našem přímém přenosu.

Sestava: Lukášová, Veselá, Šlajsová, Necidová, Bartovičová, Černá, Krejčiříková, Šurnovská, Haugstad, Szewieczková, Kravčuk

Lavička: Sladká, Lamti, Kožárová, Divišová, Bendová, Lamti

Aktuálně

ONLINE: Od 13:00 na hřišti Baníku Ostrava

1. 10. 2022
Po úspěšném postupu do skupinové fáze Ligy mistryň čeká fotbalistky Slavie 6.kolo 1.ligy žen na hřišti Baníku Ostrava. V bráně Fuchsová, poprvé v základu Tenkrátová.

V neděli od 19:00 proti Liberci

30. 9. 2022
Slávisty čeká v neděli od 19:00 ve Fortuna Areně souboj s Libercem. Před zápasem promluvil trenér Jindřich Trpišovský a obránce David Jurásek.

B-tým v neděli od 10:15 s Vyškovem

30. 9. 2022
Po reprezentační přestávce se B-tým v neděli střetne v rámci 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Vyškovem. Utkání je na programu od 10:15 na Xaverově.

Další články