ONLINE: Od 19:00 v Ostravě proti Baníku | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 v Ostravě proti Baníku

Ve čtvrtém kole nadstavbové části hrají slávisté od 19:00 na půdě Baníku Ostrava, do základní sestavy se vrací Petr Ševčík.

Pro předposlední utkání sezony v Ostravě udělal trenér Jindřich Trpišovský hned šest změn oproti domácímu duelu se Slováckem. Na levém kraji obrany startuje Srdjan Plavšić, který v neděli nádherně otevřel svůj střelecký účet ve Slavii, na pravé straně hraje Taras Kačaraba. 

Kompletně obměněná je ofenzivní čtveřice, na křídlech hrozí nejlepší střelec sešívaných Ondřej Lingr a navrátilec Petr Ševčík, podporu Yiry Sora na hrotu zajišťuje Ibrahim Traoré. 

Ze zdravotních důvodů chybí Ivan Schranz, Alexander Bah, Lukáš Provod, Lukáš Masopust, Jan Bořil, a Michael Krmenčík. Petera Olayinku vyřadila nemoc.

Utkání začíná v 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport

Sestava: Mandous – Kačaraba, Ousou, Kúdela, Plavšić – Holeš, Hromada – Ševčík, Traoré, Lingr – Sor
Lavička: Kolář, Talovjerov, Tecl, Samek, Fila, Oscar, Madsen

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články