Sobotní zápas Vlašimi zdarma pro permanentkáře | SK Slavia Praha
Více

Sobotní zápas Vlašimi zdarma pro permanentkáře

Vlašim čeká poslední utkání povedené sezony F:NL. Přijďte podpořit sešívané mladíky v dresu Středočechů na cestě do baráže o postup do FORTUNA:LIGY, permanentkáři Slavie mají vstup zdarma.

V sobotu od 17:30 se třetí Vlašim utká s druhou Opavou o místo v baráži o postup do FORTUNA:LIGY. Permanentkáři Slavie mají po předložení slávistické permanentní vstupenky vstup na utkání zdarma. Dres Vlašimi obléká mnoho slávistických talentů v čele se sedmigólovým středopolařem Tomášem Rigem nebo brankářem Matyášem Vágnerem.

Přijeďte do Vlašimi poděkovat slávistickým nadějím za skvělou sezonu ve druhé lize! Pokud svěřenci Martina Hyského utkání zvládnou, zajistí si účast v barážovém boji o postup do nejvyšší soutěže.

„Za celou kabinu bych rád pozval na sobotní důležité utkání všechny fotbalové fanoušky. Budeme rádi, když nás přijdou podpořit v co největším počtu. Za kluky z kabiny můžu slíbit, že uděláme maximum pro úspěch! Takže v sobotu v půl šesté v Kollárovce,“ zve kapitán Vlašimi Petr Breda.

Aktuálně

Už to nejde. David Hovorka končí kariéru

31. 3. 2023
Malý, velký muž se loučí. David Hovorka, dvojnásobný ligový mistr se Slavií a vítěz domácího poháru, se po vleklých zdravotních problémech rozhodl ve 29 letech ukončit kariéru. Gadži, děkujeme ti za všechno!

Lístky na derby pro fanouškovské organizace

31. 3. 2023
Od soboty 1. dubna začne distribuce vstupenek na derby, které odehrajeme v sobotu 15. dubna na Letné. Veškeré lístky klub rozdělí mezi fanouškovské organizace, ve volném prodeji žádné vstupenky nebudou.

B-tým v neděli od 10:15 proti Opavě

31. 3. 2023
Slávistický B-tým se v neděli v rámci 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představí na domácí půdě proti Opavě. Utkání začíná v 10:15.

Další články