Ladislav Takács přestupuje do Baníku Ostrava | SK Slavia Praha
Více

Ladislav Takács přestupuje do Baníku Ostrava

Obránce Ladislav Takács po téměř třech letech opouští Slavii a přestupuje do Baníku Ostrava, ve kterém hostoval v jarní části sezony.

Pětadvacetiletý obránce je odchovancem Teplic. K týmu Slavie se připojil na podzim roku 2019, kdy přišel nejprve formou hostování z Mladé Boleslavi. Dobrými výkony si ale vysloužil trvalý přestup do Edenu, který zkompletoval začátkem roku 2020. I kvůli častým zdravotním problémům ve Slavii odehrál pouze 25 soutěžních zápasů, ve kterých vstřelil dvě branky. Přesto se sešívanými oslavil zisk dvou titulů a zahrál si i v Lize mistrů, kde čelil Interu Milán a Borussii Dortmund.

V jarní části uplynulé sezony Ladislav Takács zamířil na hostování do Baníku Ostrava, kde doléčil vleklé zranění a v závěru ročníku naskočil do pěti zápasů, ve kterých se jednou gólově prosadil. Baník se nyní na hráče rozhodl uplatnit opci. 

Lacovi děkujeme za odvedené služby a přejeme hodně štěstí do další kariéry!    

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články