Hráči situaci vnímají, říká Pešice | SK Slavia Praha
Více

Hráči situaci vnímají, říká Pešice

Naši fotbalisté nastoupí v pondělí na Bohemians. Za normálních okolností by byl fotbal v popředí, vždyť se jedná o derby, ve kterém jde o první místo. Úterní teroristické útoky proti USA však všechno změnily.

„Události minulých dnů se mužstva samozřejmě dotkly. Hráči o nich diskutují na hřišti i v kabině, zajímá je, co se děje ve světě a uvědomují si vážnost situace. Na hřišti se snažím, aby mysleli na fotbal, ale po tom, co se stalo, je to těžké. Přesto doufám, že se v pondělí budeme soustředit na sport,“ říká trenér Pešice, který je z útoků také otřesen: „Uvědomuji si nebezpečí, které tím vzniklo. Moje generace nezažila válku a z toho, co se stalo v USA, jsem zděšen.“

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články