Denis Alijagič přestupuje do Olympiakosu Pireus | SK Slavia Praha
Více

Denis Alijagič přestupuje do Olympiakosu Pireus

Denis Alijagič míří do Řecka, jeho novým působištěm bude Olympiakos Pireus. Slavia se s úřadujícím řeckým mistrem dohodla na přestupu.

„Denis Alijagič vyjádřil velké přání odejít do ciziny. Vzhledem k tomu, že přišla velmi zajímavá nabídka a hráč neměl hlavu nastavenou na to, aby se popral o pozici ve Slavii, rozhodli jsme se ho uvolnit. Součástí transferu je i vyšší procentuální podíl na případném dalším Alijagičově přestupu,“ říká sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek.

Mládežnický reprezentant během podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v dresu Vlašimi za čtrnáct utkání jedenáctkrát skóroval a byl nejlepším podzimním střelcem soutěže. Svými výkony zaujal trenérský tým Jindřicha Trpišovského a s prvním týmem Slavie v lednu zamířil na portugalské soustředění do Algarve. Pro jarní část si Alijagič vybral hostování v Liberci.

Pod Ještědem si ale místo v základní sestavě nevybojoval, nastoupil do pěti utkání bez vstřeleného gólu. Čtyři starty přidal za libereckou rezervu, kde zapsal do statistik dvě branky.

Aktuálně

Totální podcast s Petrem Hurychem

9. 6. 2023
V šestém díle naší pravidelné podcastové série se tentokrát můžete těšit na manažera mládeže Petra Hurycha. S Michalem Půrem si povídal například o sešívané filozofii ve výchově hráčských talentů nebo fyzické i psychické připravenosti nastupujících generací sportovců.

Marjolen Wafula Nekesa - nejlepší střelkyně ligy!

9. 6. 2023
Keňská fotbalistka a útočnice Slavie Marjolen Wafula Nekesa oslavila s týmem svůj první mistrovský titul a ve své první sezoně v české nejvyšší soutěži žen nastřílela 14 branek a stala se nejlepší střelkyní ligy! Na druhém místě se umístila Tereza Kožárová.

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Další články