Plán letní přípravy B-týmu | SK Slavia Praha
Více

Plán letní přípravy B-týmu

Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

Slávistická rezerva ukončila svou úspěšnou sezonu 18. června, kdy v baráži o F:NL porazila Zápy a stala se tak celkovým vítězem ČFL a postupujícím do druhé nejvyšší soutěže.

Svěřenci trenéra Marka Jarolíma se poprvé společně sejdou ke startu přípravy 4. července na tréninku v Edenu. V tomto týdnu sešívaní absolvují také fyzické testy na FTVS a krevní odběry. Následně se od 12. července do 16. července slávisté přesunou na soustředění do Nymburka.

V rámci soustředění odehrají sešívaní přípravné utkání s Libercem, konkrétně ve středu od 10:30. Dále jsou pak v rámci letní přípravy naplánované dva zápasy. Po návratu z Nymburka odehrají slávisté utkání s Otrokovicemi na Xaverově a generálku na F:NL pak na půdě německého Chemnitzeru.

První kolo nového soutěžního ročníku je naplánované na sobotu 30. července proti Prostějovu.

4. červencestart letní přípravytrénink Eden
12. - 16. červencesoustředění Nymburk
13. červenceSlavia - Liberec 10:30, Nymburk
20. červenceSlavia - OtrokoviceXaverov
23. červenceChemnitzer - Slavia15:00, Chemnitz
30. července 1. kolo F:NLSlavia- ProstějovXaverov

Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

V sobotu od 10:15 čeká B-tým derby

12. 8. 2022
Třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehraje slávistický B-tým v sobotu od 10:15. Po třech letech vyzve v domácím prostředí na Xaverově rezervu Sparty Praha. Zápas odvysílá živě ČT 3.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Další články