ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 17:00 přípravný zápas proti Puskás Akadémia

Sešívaní hrají v neděli od 17:00 třetí přípravné utkání v Aigenu proti maďarskému Puskás Akadémia. Zápas můžete sledovat na Slavia TV.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal pro utkání se třetím týmem uplynulého ročníku maďarské ligy čtyři změny oproti poslednímu zápasu s Rapidem Bukurešť. V bráně začne Aleš Mandous, na pravé obraně nahradil Ivan Schranz Davida Douděru, v záloze vystřídal Tomáše Holeše Lukáš Provod a v útoku hraje místo Václava Jurečky Yira Sor.

Přímý přenos můžete sledovat na našem YouTube kanále nebo níže. Pokud zápas nemůžete sledovat, nechte se utkáním provést Radiem Slavia.

Sestava: Mandous – Schranz, Ousou, Santos, Oscar – Tiéhi, Provod – Usor, Traoré, Ewerton – Sor

Lavička: Kolář, Holeš, Olayinka, Tecl, Jurečka, Douděra, Ševčík, Valenta, Kačaraba, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Přímý přenos

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články