Klikněte zde."> Vyhrajte slávistické víno! | SK Slavia Praha
Více

Vyhrajte slávistické víno!

Oslavovat výhry červenobílých můžete od nynějška stylově. Z Vinných sklepů Valtice dorazily do Prahy tři druhy kvalitních vín, Ryzlink vlašský, Sauvignon a Svatovavřinecké. Povídání o vínech, informace o prodeji a soutěž najdete v Magazínu. <br><a href="javascript:magazinWindow('magazin/003/clanek05.asp','MAGAZIN')"><b>Klikněte zde</b>.</a>
Oslavovat výhry červenobílých můžete od nynějška stylově. Z Vinných sklepů Valtice dorazily do Prahy tři druhy kvalitních vín, Ryzlink vlašský, Sauvignon a Svatovavřinecké. Povídání o vínech, informace o prodeji a soutěž najdete v Magazínu.

Klikněte zde.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články