ONLINE: Od 19:00 první zápas sezony na Gibraltaru | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 první zápas sezony na Gibraltaru

Slávisté od 19:00 zahajují sezonu 2022/23 zápasem na půdě gibraltarského St Joseph's, přímý přenos vysílá O2 TV Sport. V základní sestavě hraje pět nových posil.

V brance začíná Aleš Mandous, ve středu obrany startuje stejně jako ve všech přípravných duelech Ousou se Santosem. Pravou stranu má na starosti David Douděra s Mosesem Usorem, který se dvakrát krásně prosadil v přípravě.

Levý kraj obstará Oscar s Ewertonem, ten se na tréninkovém kempu v Rakousku blýskl hattrickem do sítě Rapidu Bukurešť. Ve středu pole nastoupí trojice Holeš - Tiéhi - Traoré. Na hrotu hraje od první minuty rychlík Yira Sor.

Sestava: Mandous - Douděra, Ousou, Santos, Oscar - Holeš, Tiéhi - Usor, Traoré, Ewerton - Sor

Lavička: Kolář, Sirotník, Olayinka, Fila, Jurečka, Provod, Schranz, Valenta, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články