ONLINE: Od 19:00 první zápas sezony na Gibraltaru | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 první zápas sezony na Gibraltaru

Slávisté od 19:00 zahajují sezonu 2022/23 zápasem na půdě gibraltarského St Joseph's, přímý přenos vysílá O2 TV Sport. V základní sestavě hraje pět nových posil.

V brance začíná Aleš Mandous, ve středu obrany startuje stejně jako ve všech přípravných duelech Ousou se Santosem. Pravou stranu má na starosti David Douděra s Mosesem Usorem, který se dvakrát krásně prosadil v přípravě.

Levý kraj obstará Oscar s Ewertonem, ten se na tréninkovém kempu v Rakousku blýskl hattrickem do sítě Rapidu Bukurešť. Ve středu pole nastoupí trojice Holeš - Tiéhi - Traoré. Na hrotu hraje od první minuty rychlík Yira Sor.

Sestava: Mandous - Douděra, Ousou, Santos, Oscar - Holeš, Tiéhi - Usor, Traoré, Ewerton - Sor

Lavička: Kolář, Sirotník, Olayinka, Fila, Jurečka, Provod, Schranz, Valenta, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články