ONLINE: Od 19:00 první zápas sezony na Gibraltaru | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 první zápas sezony na Gibraltaru

Slávisté od 19:00 zahajují sezonu 2022/23 zápasem na půdě gibraltarského St Joseph's, přímý přenos vysílá O2 TV Sport. V základní sestavě hraje pět nových posil.

V brance začíná Aleš Mandous, ve středu obrany startuje stejně jako ve všech přípravných duelech Ousou se Santosem. Pravou stranu má na starosti David Douděra s Mosesem Usorem, který se dvakrát krásně prosadil v přípravě.

Levý kraj obstará Oscar s Ewertonem, ten se na tréninkovém kempu v Rakousku blýskl hattrickem do sítě Rapidu Bukurešť. Ve středu pole nastoupí trojice Holeš - Tiéhi - Traoré. Na hrotu hraje od první minuty rychlík Yira Sor.

Sestava: Mandous - Douděra, Ousou, Santos, Oscar - Holeš, Tiéhi - Usor, Traoré, Ewerton - Sor

Lavička: Kolář, Sirotník, Olayinka, Fila, Jurečka, Provod, Schranz, Valenta, Lingr, Jurásek D.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články