ONLINE: Od 19:00 první domácí zápas proti St Joseph | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 první domácí zápas proti St Joseph

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 19:00 odvetu 2. předkola Evropské konferenční ligy se St Joseph's v Edenu. Poprvé v základní sestavě nastupují Václav Jurečka a Matěj Valenta.

Trenérský tým udělal oproti prvnímu zápasu několik změn. Na pravé obraně začíná Ivan Schranz. Christ Tiéhi tentokrát hraje ve středu obrany společně s Tarasem Kačarabou. Oscara nahradil na levé straně David Jurásek. Ve středu zálohy operuje Matěj Valenta s Lukášem Provodem. Podporu útoku ze záložní řady zajišťují Václav Jurečka, Ondřej Lingr a Peter Olayinka. Na hrotu hraje Daniel Fila.

Sestava: Mandous – Schranz, Tiéhi, Kačaraba, Jurásek – Valenta, Provod – Jurečka, Lingr, Olayinka – Fila

Lavička: Sirotník, Holeš, Ousou, Santos, Usor, Oscar, Douděra, Ewerton, Traoré, Jurásek M.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Premiérový bod v Lize mistryň vystřelila Růžičková

8. 12. 2022
St. Pölten slávistky výrazně přestřílel, skvělá Lukášová i s trochou potřebného štěstí ale udržela pro sešívané premiérový bod v základní skupině Ligy mistryň za remízu 1:1.

Další články