ONLINE: Od 19:00 první domácí zápas proti St Joseph | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 první domácí zápas proti St Joseph

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 19:00 odvetu 2. předkola Evropské konferenční ligy se St Joseph's v Edenu. Poprvé v základní sestavě nastupují Václav Jurečka a Matěj Valenta.

Trenérský tým udělal oproti prvnímu zápasu několik změn. Na pravé obraně začíná Ivan Schranz. Christ Tiéhi tentokrát hraje ve středu obrany společně s Tarasem Kačarabou. Oscara nahradil na levé straně David Jurásek. Ve středu zálohy operuje Matěj Valenta s Lukášem Provodem. Podporu útoku ze záložní řady zajišťují Václav Jurečka, Ondřej Lingr a Peter Olayinka. Na hrotu hraje Daniel Fila.

Sestava: Mandous – Schranz, Tiéhi, Kačaraba, Jurásek – Valenta, Provod – Jurečka, Lingr, Olayinka – Fila

Lavička: Sirotník, Holeš, Ousou, Santos, Usor, Oscar, Douděra, Ewerton, Traoré, Jurásek M.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články