Slavii hrozí zavření stadionu | SK Slavia Praha
Více

Slavii hrozí zavření stadionu

Na utkání proti Zlínu je Slavia v podmínce za utkání loňské nadstavby proti Plzni. Pokud dojde k porušení pravidel, bude uzavřena nejen Tribuna Sever, ale i část Tribuny J. W. Maddena.

Žádáme fanoušky, aby se se Zlínem i v dalších zápasech vyvarovali vhazování předmětů na plochu, používání pyrotechniky, nevstupovali na hrací plochu v průběhu zápasu a zdrželi se dalšího chování v rozporu s návštěvním řádem.

DŘ FAČR uložila Slavii úhrnný trest peněžité pokuty ve výši 300.000,- Kč a dále trest odehrání soutěžního utkání bez přítomnosti diváků, a to 1 soutěžního utkání bez přítomnosti diváků ve vymezené části stadionu - sektory 101, 102, 103 s podmíněným odkladem výkonu trestu se zkušební dobou na 2 soutěžní utkání, a 1 soutěžního utkání bez přítomnosti diváků ve vymezené části stadionu - sektory 106, 107, 108, 109, 110 (tzv. Tribuna Sever) s podmíněným odkladem výkonu trestu se zkušební dobou na 2 soutěžní utkání.

V případě opakování prohřešků hrozí Slavii nejen uzavření zmíněných tribun, ale také dlouhodobé řešení v podobě trestů pro viníky, popř. sítě proti vhazování předmětů.

Věříme, že žádné takové řešení není ve Fortuna Areně potřeba, neboť pozitivní fanouškovské prostředí je jednou ze slávistických předností.

Pojďme Slavii pomoct k vítězství, abychom byli spolu ještě silnější. Děkujeme!

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články