ONLINE: Od 19:00 doma proti Zlínu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 doma proti Zlínu

Slávisté po zaváhání v prvním kole FORTUNA:LIGY doma hostí Zlín. Premiéra v základní sestavě čeká Marka Ichu.

Oproti čtvrteční výhře nad Panathinaikosem udělali trenéři v sestavě hned sedm změn. Ve středu obrany startuje Taras Kačaraba, levý kraj obrany má na starosti David Jurásek, který dnes slaví 22. narozeniny. Kompletně obměněný je střed zálohy, kde nastupují Jakub Hromada, Petr Ševčík a dvacetiletý debutant Marek Icha. Václava Jurečku na hrotu ze stran podporují Ondřej Lingr a Ewerton.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Yiru Sora a Lukáše Provoda.

Sestava: Mandous – Douděra, Kačaraba, Santos, Jurásek D. – Hromada – Lingr, Ševčík, Icha, Ewerton - Jurečka
Lavička: Kolář, Holeš, Tiéhi, Masopust, Olayinka, Tecl, Fila, Usor, Schranz, Traoré, Jurásek M.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články