ONLINE: Od 18:00 přípravný zápas proti Realu Madrid | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:00 přípravný zápas proti Realu Madrid

Slávistky rozehrají od 18:00 přípravné utkání na stadionu SK Prosek, proti španělskému Realu Madrid! Utkání můžete sledovat přes aplikaci VEO LIVE.

Nový trenér úřadujících mistryň Karel Piták vybral pro duel s Realem Madrid do základní sestavy jednu letní posilu. Na pravém kraji začíná Gabriela Šlajsová, ve stoperské dvojici nastupuje Simona Necidová a mladá Lucie Bendová. Levou stranu obranné čtveřice má na starosti nová akvizice týmu Sejde Abrahamsson a branku bude střežit zkušená Olívie Lukášová.

Ve středu pole hraje trojice Tereza Krejčiříková, Martina Šurnovská a Tereza Szewieczková. O útočnou sílu se bude starat na stranách Franny Černá, Petra Divišová a v útoku Tereza Kožárová. Na lavičce je připraveno zasáhnout do hry devět náhradnic, včetně další letní posily Aliky Keene, nebo na testech estonky Mari Lillemaee.

Sestava: Lukášová, Necidová, Bendová, Šlajsová, Abramsson, Divišová, Černá, Kožárová, Šurnovská, Szewieczková, Krejčiříková

Lavička: Fuchsová, Bartovičová, Růžičková, Bartovičová, Keene, Vithová, Kroupová, Lillemaee, Veselá, Tenkrátová

Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články